Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalt futok télen hogyan...

Tapasztalt futok télen hogyan jártok futni?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy idén elősszőr tervezem azt, hogy télen is futni fogok. Év eleje óta járok rendszeresen futni.

Az lenne a kérdésem, hogy mivel a terv az, hogy szabadban fogok mjad futni, hogy ti meddig jártatok? Volt olyan hőmérséklet amikor nem mentetek?

Milyen ruhát válasszak akkor? Hogyan szoktassam hozzá a szervezetemet a hideghez. Gondolom az egyik legjobb megoldás, hogy ősszel is kint futok rendszeresen.

Milyen cipőt viseltek?

Minden tapasztalat érdekelne.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.


2012. szept. 26. 09:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!


Köszönöm szépen a válaszodat sokat segítettél. 8-10kg gratula szép teljesítmény. Én még csak az 5km-eremmel küzdök. De ami késik nem múlik előbb utóbb sikerülni is fog.

Remélem.

2012. szept. 27. 12:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy sikerülni fog, én semmit nem sportoltam, és jó sok felesleggel kezdtem, ha én letudok futni ennyit, bárki képes rá! :)(Mellesleg fogytam 20 kilót)
2012. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én január óta adtam le több mint 10 kg-ot. Már csak rajtam 1-2 kg fölösleg van és most azzal kacsintgatok, hogy a félmaratont egyszer lefutom. Bár elősszőr az 5 km-ert kellene tudnom lefutni és csak utána tudok elkezdeni az edzéseket. Addig feleslegesnek gondolom mer nem lesz siker élményem és csak csalódás lesz belőle.
2012. szept. 27. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!