Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kenyér nélkül nem lakok jól....

Kenyér nélkül nem lakok jól. Nálatok is ez van? Hogyan tudnék így szálkásítani?

Figyelt kérdés

Ma pl. csak húst, rizst, zöldséget, gyümölcsöt, zabkását, tejet ettem, de egész nap éhes vagyok. Hiányzik a kenyér vagy bármi más pékáru, ami megtölti a gyomrom.

Hogy leszek így szálkás? :/


2012. szept. 20. 17:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sehogy. Főleg, hogy gyümölcs és tej is van.
2012. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem nálam nem így van, én így eszem:)

Szálkásító diéta: napi 3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Tutira ki van számolva az étrended? Csak mert én napi szinten megeszek 100g zabpelyhet, 500g csirkét, 400g rizst, hozzá 2-300g zöldséget és 100g túrót és nem mindig csúszik valahogy... :-) De valami itt nem tiszta...azt kérdezed, hogy "hogyan leszel szálkás így?" Mert szerinted a kenyértől az lennél? A tömegnövelés és a szálkásítás közti különbségekkel tisztában vagy? Mert a kérdésedből nem úgy tűnik.
2012. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ha pl. csak kenyérből meg egy kis tejből viszem be a CH-ot, akkor hány deka kenyeret ehetek meg pl? Most 64 kiló vagyok.
2012. szept. 20. 17:28
 5/20 A kérdező kommentje:

Pont azért kérdezem, hogy hogy leszek így szálkás, mert nem fogom bírni kenyér nélkül. Tojást is ettem ma már, azt kifelejtettem, de olyan éhes vagyok, hogy mindjárt megyek le a boltba kenyérért, úgy érzem.

Ma ettem kb. 10 deka pulykamellet, 3 tojást, kb. 2 deci tejet, zabkása kb. 8 kanálnyi volt mielőtt megfőztem volna, egy maréknyi savanyú káposztát, egy tányér rizst, két nektarint, egy almát.

Majd felfordulok már olyan éhes vagyok.

2012. szept. 20. 17:33
 6/20 anonim ***** válasza:
gyümölcs, tej, sok rizs nem fér bele a diétába. Így nem leszel szálkás.
2012. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Okés, de akkor ti hogy bírjátok? Már ha egyáltalán ti szálkásak vagytok?

Nekem korog a gyomrom a kevés szénhidráttól. Főleg a kenyér hiányzik.

2012. szept. 20. 17:39
 8/20 anonim ***** válasza:

Kevés teljes kiőrlésű kenyér mehet. Most éppen nem vagyok nagyon szálkás, de nem is ettől igaz, amit írunk.:)

Így nézek most ki:

[link]


Amúgy megvan az izomtömeg már? Mert akkor kellene szálkásítani (zsírt leadni).


Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2012. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én 64 kilóval nem szálkásítanék, de Te tudod...szóval a tejet és gyümölcsöt felejtsd el, helyette egyél sok zöldséget. Brokkoli, kelbimbó, spenót, uborka...ezekkel ki tudod tölteni a gyomrod, gyakorlatilag annyit egyél ezekből amég jól nem laksz, és nem leszel annyira éhes. Persze a sok hús alap mellé.
2012. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

így van. Nálam 600g hús megy és ugyanennyi zöldség.

Reggel zabpehely +protein. Este pedig sovány túró.

2012. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!