Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit növelhet a kerékpáros...

Linkoln kérdése:

Mennyit növelhet a kerékpáros / Futós teljesítményemen ha leszálkásítok? Nem sok zsír van rajtam ugy 10% testzsír százalékom van, komolyan érdekel a sport versenyszerűen, ezért tolnám leljebb ugy 5-6%-ra, de ér e valamit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom most mennyi neked, ha jóval több mint most akkor valószínű de egyébként a teljesítményeden úgy tudsz javítani ha futsz/kerékpározol amúgyis jó aerob eddzés menni fog lentebb a testzsír de majd az okosabbak megmondják
2012. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mivel főkánt sprintre edzek, izmosodni szeretnék, ezért bőven van bevitt kalória, nemhinném hogy lemenne a zsír amíg nem szálkásítok. Csak nem tudom hogy mennyire szálkásítsak, mert ha teljesen leszedem az elvileg már nem jó.
2012. szept. 19. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!