Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így jó összeállítás tömegnö...

Ez így jó összeállítás tömegnövelés szempontjából?

Figyelt kérdés

Hali!


A nyári szünet elején kezdtem el konditerembe járni, bár voltak kihagyásaim tábor, nyaralás meg ilyenek céljából.

Eddig nem igazán volt étrendem, bár próbáltam odafigyelni azért, hogy minél több húst egyek.


Tehát akkor egy nap nekem kb. 120G. fehérje kell, illetve 250G. ch


Nos, fehérjének Syngexet gondoltam, CH-nak pedig Superfast Crab-ot. (Ezek kizárólag edzés után mennének)



Tudnátok segíteni, hogy a testsúlyomhoz( ami kb. 50-52 kg.) egy nap hány G. csirkehús filét, illetve rizst kéne megennem? Elég érdekes dolog ez, mert a suliba szendvicset viszek + menzás vagyok, így eléggé gáz, hogy a csirkét meg a rizst d.u. kéne megennem, nem vagyok egy nagy étvágyú:D


Reggel akkor enném a zabpelyhet, suliba esetleg csirkehúsos szendvics(2db), menza, otthon pedig 3× tudnék még kb. enni+este tejfölös túrót.


Mit gondoltok, ez így jó? Előre is köszönöm! 14/f



2012. szept. 19. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majdnem jó, a tejfölt hagyd ki. Megvan ugye a napi beviteled: 120g fehérje és 250g ch. Ebből le kell vonnod: a reggeli zabpelyhet+két szendvics+esti túró+edzés utáni protein+ supercarb. A maradékot megnézed, hogy mennyi fehérjét és ch-t kell még kipótolni.
2012. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!


A syngex helyett még ajánlották a 4kg-os, vödrös Power Proteint, vélemény?

2012. szept. 19. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Abban sok a szója, maradj a tiszta tejsavónál.
2012. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csak azt power proteint NEEEEE!!
2012. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2012. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindent, erről a myproteinről mindenhonnan csak a rosszat hallom, marad a syngex!


Még 1× köszi

2012. szept. 19. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Honnan mindenhonnan?
2012. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rosszat hallani a myproteinről? Arról a cégről, ami Angliában a vezető márka?! Arról a cégről aki

[link]

28 fajta whey proteint, 7 fajta milk proteint, a vegáknak külön 5 fajtát gyárt, és még lehetne sorolni?!?!


A VPX EGYETLEN PROTEINNEL dicskedhet az a bizonyos Syngex

2012. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:D ezt a fazont myprotkó szerinte szar :D
2012. szept. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!