Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kéne elkezdeni?

Hogy kéne elkezdeni?

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok, 179 centi magas és 95 kg. Mostanában gyakran szédülök, és az állóképességem is romlott, és persze szeretnék úgymond"kinézni valahogy" és ehez kérnék tanácsokat.Nem nagyon értek a kondizáshoz, nemis szeretnék terembe járni. Tapasztalataim szerint az ottani emberek többnyire csak májerkedni szeretnek,mint segíteni :D. Van két darab 5 és két darab 10 kilós súlyzóm,talán tudok velük kezdeni valamit. Örülnék,ha valaki leírná, mit hogy kéne csinálnom,hogy alakuljon valamit a kinézetem. Vicces megjegyzések között szeretnék pár értelmes választ is olvasni, köszönöm :D.
2012. szept. 16. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem azt tapasztaltam, hogy mindenki májerkedik a teremben. Na de mindegy, itt találsz edzésterveket, ez jó lenne: [link]


Viszont nagyobb súlyok is kellenének, ezekkel nem sokra mész.


Ezt is olvasd el: [link]

2012. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. szept. 16. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2012. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Az edzőterem számomra csak pozitív élmény. Ha otthon akarsz edzeni, ennyivel elkezdheted. Ha kinövöd, vehetsz plusz tárcsákat akár használtan is, a rúd legyen jó, a tárcsa lehet rozsdás is. Lefested.
2012. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!