Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legkeményebb küzdőspo...

Melyik a legkeményebb küzdősport, amely a legjobban felkészit bármire? úgy értem katonaság, kommandó stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 11:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%

Ha az a célod hogy ringben lilára veresd magad akkor válassz valami kűzdősportot. Ez lehet az ökölvívástól a thai boxon keresztül a K1-ig bármi. Ami nem tetszik nekem ezekben a sportokban, az a "kemény csávó aki állja szemlélet". Elnézem néha, hogy egy meccsen hányszor rúgják egymást combon. Szerintem úgy hülyeség ahogy van, de mindenkinek lelke rajta.


A harcművészetekben először is a filozófiát kell megérteni. Ezeket harcra, háborúra, gyilkolásra találták ki. Az idők folyamán finomítottak rajtuk, de az alapelvek megmaradtak.

Gyakori, hogy nincsenek versenyek, mivel a tanult technikák túl veszélyesek lennének. ( pl. életpontok támadása stb. ) Ha viszont tiltanák ezeket a technikákat, akkor megette a fene az egészet.

2009. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
A Krav Maga a legjobb nézzél meg youtube-n vagy bárhol valamit a krav magáról hidd el az a legjobb ott minden van ami szem szájnak ingere mert ott az életben maradás a cél ezért használják a katonák is ott lehet bántani a szemet garatot nyelőcsövet lábujjakat szóval bármit...
2009. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

MMA (Mixed Martial Arts) vagyis a vegyesharcművészet igazábol legkeményebb sportként tartják számon és ez az utcán tökéletesen megállja a helyét nem mint a karate stb.

én thaiboxoltam ami állohelyzetbe tökéletes csak akkor volt gondom amikor a földre vittek de ha sokáig sportolsz ugyis megoldod valahogy a földharcot de ha rám hallgatsz és el kezded az mma-t akkor ugy kezd el h kezd el a thaiboxot és járj le judo edzésekre is és uttána csak egy év mulva menj rendes ketrec trainingre.

Remélem segitettem valamit (:

2009. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Szerintem a kempo, mert nagyon kompleksz. Tele van ütésekkel, fogásokkal, törésekkel.
2010. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
a legjobb a baranta
2010. febr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A legjobb a kitartó, sok gyakorlás.
2010. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A wing tsun arra a legjobb, meg az ökölvívás (de azt csakis a legeslegjobb edzőknél tanuld, amiről tudniillik, Mo.-n elég kevés van, de a legjobb magyar ökölvívó edzők tényleg harcművészeti szinten tanítják az ökölvívást).
2010. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nos nálunk thai boxot tanitottak. első edzés után azt fogod mondani utálom a thai boxot!


egy katona :D:D

2010. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kyokushin karate, vagy wado-ryu karatéra járjál vagy kick-boxra ezek a legkeményebbek
2010. szept. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Bazsi23 válasza:

Tradicionális harcművészetek közül: Kempo,Kyo,Ashihara,Shidokan


Mondern harcművészet(küzdősport) : Thai-Kick box, Kempo(mma)


Önvédelmi rendszer:krav maga, defendo


Én tradicionális kempoval kezdtem ma már inkább a küzdelmi részét(mma) meg az önvédelmet csinálom lassan már 10 éve. Mellette párhuzamosan jártam thai boxosokhoz 3 évig.

Kempo komplex rendszer egyben harcművészet és küzdősport is: Ju jitsu,karate,judo,thai box és fegyveres harcművészetek összessége.

meg találja mindenki a neki való részét de a kettőt is csinálhatja egyszerre.

Thai box jó kiegészítés álló harcra kesztyűs küzdelemben.

2010. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!