Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úgy élek mint egy tettépítőő,...

Úgy élek mint egy tettépítőő, rizst eszek csirkéveel de nem fejlődök. Szszteroid kell?!

Figyelt kérdés
Próbáltam a Jumbót de az zsírosíít

2012. szept. 15. 15:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha nincs testi bajod akkor a leggyengébb genetikával is kell tudj fejlődni
2012. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 poiu ***** válasza:
Szerintem itt nem a kajával van a gond. "Tett" építés helyett testet kéne építeni...
2012. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 NagyonGonosz ***** válasza:
A kérdésedből kiindulva nem lehet nagy edzésmúltad így az étrended kell jól belőni. Ha 5-10 éve edzenél és elérnél oda, hogy nagyon lassan jön a tömeg tökéletes étrend mellett is akkor kéne többek közt szteroid a további nagyobb fejlődéshez. (Persze ennek komoly kockázatai és nem kívánt hatásai vannak.)
2012. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Csirkemellet eszem
2012. okt. 3. 19:31
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem szedek fehérjét, próbáltam, de csak pénzkidobáás. Inkább eszem egy jót helyette :)
2012. okt. 3. 19:31
 16/17 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás? Jumbo-ra meg futtya...
2012. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Zabpehely? Tejtermékek? Zöldségek?

Nyilván megvan, mit milyen arányban kell enni, mennyiszer, stb. Ha csak rizst eszel csirkével, baromi egyoldalú lesz az egész, tkp. nem fejlődsz, hanem leépíted a testedet, sanyargatod.

Olvasgass, nézz szét a neten, menj be a könyvtárba és szerezz be pár dolgot. Egy alaposan átgondolt, korrekt étrend, étkezési rend sokkal többet segít, mintha szteroidokat pakolnál magadba. Ha egészséges vagy, akkor olyan nem kell, fölösleges.

2012. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!