Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úgy élek mint egy tettépítőő,...

Úgy élek mint egy tettépítőő, rizst eszek csirkéveel de nem fejlődök. Szszteroid kell?!

Figyelt kérdés
Próbáltam a Jumbót de az zsírosíít

2012. szept. 15. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Pontosan belőtt tömegnövelő étrend kell, amitől megy rád a tömeg, de kevésbé zsírosodsz. Ehhez kell jól beállítani a szénhidrátmennyiséget. A Jumbót hagyjad, edzés után menjen egy jó tejsavóprotein+ahhoz tegyél gyors ch-t. Reggel pedig a zabpehelyhez tegyél proteint. Tehát csak edzés után menjen a proteinhez gyors ch.

Kis zsírosodás mindenképpen lesz, azt ne várd, hogy szálkásan fogsz tömeget növelni naturálban.

2012. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem kell szteroid. Attól, hogy csirkét eszel rizzsel még élsz úgy, mint egy testépítő. Edzésterved van? Mióta edzel? Mennyi fehérjét és szénhidrátot viszel be? Hány kiló vagy? Hány centi magas?
2012. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
0%

szteroid kel! mindenféleképpen, az a megoldás a problémádra!

a Jumbó csak fel fúj, a szteroidtól leszel szép szálkás, mégis tömeges!

2012. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

még nem élsz úgy*


a nem kimaradt:)

2012. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
a testépítéshez szteroid kell! nem ilyen szemét étrend-kiegészítők! szteroid meg oldalas krumplival!
2012. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

halgass mér te idióta


ha fogalma sincs erről a sportról egyből szedjen szteroidot? takarodj!

2012. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 poiu ***** válasza:
Van szteroidod, még a nagypapák is termelik :-) Vagy túledzed magad, vagy keveset edzel, vagy rosszúl edzel. Búvárkodj kicsit a neten, sok hasznos tanácsot találsz.
2012. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2012. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Hasonló problémákkal küzdök jómagam is. Erre a kérdésre jutottam, de nem vagyok benne biztos, hogy az Európában kapható szteroidok eléggé hatásosak. Ha megyek a tengeren túlra, akkor mindenképp beszerzek egy jó kis kúrára valót.
2012. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

az kevés apukám, hogy csirkét eszel rizzsel, a mennyiség is nagyon fontos. ha nem fejlődsz, akkor növeld a ch bevitelt, nekem is ez segített, igaz elzsírosodtam mint egy anyamalac, de a diéta helyrehozott mindent, és izom is szépen jött fel.


nem kell ide szteroid, abban biztos vagyok.

2012. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!