Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxolni fogok heti 3x és...

Boxolni fogok heti 3x és emellet szeretnék edzeni is szerintetek a saját súlyos edzés jobb vagy az olyan súlyzós edzés amit box mellet szoktak csinálni (nem kettlebell)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelj.


Tudom, hogy későn írok, de a saját testsúlyos jobb. A saját testsúlyossal igazi erőt, állóképességet és izomzatot építhetsz fel, ami soha az életben nem megy le, kivéve az izom, ha nem eszel, mert ugye ha nem eszel, és nem edzel, akkor nem marad izomzatod, mert ha nem használod, akkor minek nagynak lennie, így gondolkozik a szervezet.


A súlyos edzéssel csak felfújtatott izomzatot bírsz elérni, mást nem.


Én 6 hónap alatt testsúllyal olyan erőt értem el, hogy olyan embert is megaláztam, több olyat, aki már több mint 5 éve kondizik. Most nemsokára nyomom az első évemet, és már izomzatilag, erőnlétileg, állóképességileg és robbanékonyságban úgy fejlődtem, hogy nem hiszed el.

2013. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!