Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés teljes munkaidős...

Testépítés teljes munkaidős állás mellett. Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok!24 éves férfi vagyok,185 cm és 73kg.Tudom nem éppen ideális,éppen ezért szeretnék ezen változtatni.Szeretném elkezdeni az edzést,de olyan munkahelyem van ahol napi 10-12 órát dolgozom aktív fizikai munkában.Mire hazaérek semmihez nincs kedvem és energiám.A végcélom egy arányos,kevés testzsír %-os izomzat lenne és szeretnék olyan 90-95 kg lenni.Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 10. 18:46
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

két fő kérdés van ilyenkor:

1.

energetizáló mehet e nincs e semmi tiltó dolog? /pl magas vérnyomás,utána alvás probléma ilyenek/


2.

napi 5-6étkezést meg tudod e oldani,tehát be tudod e juttatni a kellő mennyiségű kaját?

2012. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jól írja dirtboy, ha a kaját be tudod vinni, akkor tudsz fejlődni, de elég lesz heti 3, max 4 edzés.
2012. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bringásfutár koromban napi 8 óra tekerés után mentem edzeni, ráadásul nem is hesszelős gyúrásra, hanem 2 órás bunyóra. még élek. meg nem is volt annyira fárasztó.
2012. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors kommenteket!:)Nos a napi 5-6 étkezést meg tudom oldani,de energetizáló alatt mire gondolsz dirtboy?Montez láttam már több ilyen jellegű kérdésnél hogy te is hasznos és célratörő válaszokat szoktál adni a te véleményedre is egyaránt kiváncsi lennék!:)Milyen edzéstervvel ajánlatos kezdeni?
2012. szept. 10. 19:11
 5/12 dirtboy ***** válasza:
energetizáló alatt pl NO fokozókat,koffeint stb. ilyeneket
2012. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Energizálót én is használok, BSN NO-Explode 2.0 megy éppen.

Kezdésnek 2 hónapig 3 napos teljes testes edzés kell:

[link]

majd mehet osztott edzés.

2012. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És a táplálkozásnál mire kell figyelni?Miből mennyit kell bevinni?Valahol már olvastam erről hogy miként lehet az ilyesmit kiszámolni de sajnos nem találok vissza az oldalra. :D:D
2012. szept. 10. 19:22
 8/12 anonim ***** válasza:

nem nehéz összerakni:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm!És ez alatt a 2 hónap alatt az eregetizálón kívül más nem is kell igaz,:)Remélem 2 hónap múlva is számíthatok a segítségetekre mikor végzek ezzel a szakasszal.:)
2012. szept. 10. 19:31
 10/12 anonim ***** válasza:
De kellene még egy multivitamin, ami fontos, hogy jól tudj regenerálódni és edzés utánra sem ártana egy tejsavóprotein+dextróz shake. De enélkül is tudsz fejlődni, csak írtam, hogy jól jöhet.:)
2012. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!