Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 30 ezer forintot diákként...

Havi 30 ezer forintot diákként hogyan tudnék összeszedni? Mennyire nehéz feladat nappali tagozat mellett?

Figyelt kérdés
Napközben egész héten óráim vannak, csak hétvégén tudnék pihenni, de ha akkor kellene dolgoznom, akkor sose tudnám magam kipihenni. Ezt hogy tudnám megoldani?

2012. szept. 8. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 évéig dolgoztam az egyetem mellett, minden hétköznap délután 5-től este 8-ig, és minden második szombaton reggel 8-tól délután 4-ig ugyanazon munkahelyen. (call center)

A havi 30.000 ebből mindig megvolt, plusz a tanulmányi ösztöndíjam és a szoctámom. Volt 1,5 évem, amikor havi 140.000 Ft-ot kerestem a suli mellett, ha minden forrást összeadtam.

2012. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem 3 olyan napom lesz idén, amikor este 8-ig bent vagyok. Nincs amúgy sok órám, de úgy osztották be őket, hogy mindig 1-2 óra lyukasom van két óra között, és ennyivel nem tudok semmit kezdeni. Jobb lenne inkább lyukasok nélkül az egész, és akkor legalább lenne egybefüggő szabad időm munkára. De így mi lesz?
2012. szept. 8. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre ott van a szórólapozás, amit bármikor csinálhatsz. Egyszerűen átveszed a diákszövetkezetnél a lapokat, amikor ráérsz és 2 órán keresztül csinálod, majd beírjátok a jelenlétibe, és irány a suli. Rengeteg diák csinálja, én is szórólapoztam sokszor.
2012. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is csináltam már, de ez nem fix dolog, néha van munka, néha nincs. Én azt tapaszaltam, általában nincs, nagy szerencse kell ahhoz, hogy az ember megkapja. Legalábbis én eddig rengeteg ilyenre jelentkeztem és életemben csak egyszer kaptam ténylegesen munkát, 3 napig kellett cisnálni és ennyi. Alkalmi munkának jó, és ha lesz rá lehetőség, fogom is csinálni, viszont minden hónapban kellene a pénz, különben nem tudok megélni.
2012. szept. 8. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha akarsz munkát találni, de úgy látom itt inkább több a kifogás! Nem egy diákszövetkezet van a világon, én volt hogy párhuzamosan 4nél dolgoztam, és mivel megbízható voltam, szó szerint válogathattam, mert folyton hívtak. Nem telefonon, emailban zaklattam őket eleinte, hanem fogtam magam és bementem, hogy én dolgozni AKAROK.
2012. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ötleteim vannak, hogy mit csinálhatnék, amihez értek is, bele is férne az időmbe és tanulásra is maradna energiám mellette, de sajnos munkalehetőséget nem kapok sehol ezekhez, pedig rendszeresen szét szoktam nézni, hirdetem magamat több helyen és ilyen jellegű álláshirdetésekre is szoktam jelentkezni.
2012. szept. 8. 18:56
 7/9 anonim válasza:
65%
Nem nézelődni kell meg hirdetni magad, hanem nyomulni, ahogy az előző hozzászóló írta. Olvasd vissza mint kívülálló, hogy miket írtál és rájössz, hogy csak a kifogásokat keresd és nyavalyogsz. Kapd össze magad.
2012. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mért, mit csináljak még? Naponta legalább 30 e-mailt megírok, beadom az önéletrajzomat mindenhova, ami csak szóba jöhet, aztán visszaírnak, hogy már betelt az állás, vagy még arra se méltatnak. Ezek után mit kellene még csinálni, ami nem "kifogás"? Talán zaklassam a munkáltatókat, akik elutasítottak, hogy mégis vegyenek fel? Vagy mit értesz nyomulás alatt?
2012. szept. 8. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Nha, azt a 30 e-mailt megnéznézém!

Hidd el diákként a legkönnyebb elhelyezkedni, majd ha már rendes állást keresel, meg fogod tudni!

Ha diák vagy, nem csak szövetkezetnél dolgozhatsz, de részt vehetsz gyakornoki programban. Az suliban 100%, hogy van karrier iroda, akik segítenek cégeket találni.


De már egyértelművé vált számomra, hogy itt nem csupán tehetetlenségről van szó, mert aki dolgozni akar, az tud is....

2012. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!