2009. szept. 27. 16:33
1/2 anonim válasza:
v=30m/s
a=1m/s^2
s[1]=v*t
s[2]=v*t+(a/2)*t^2
s[2]-s[1]=4
(a/2)*t^2=4
Innen t=gyök(8)s
Az elso auto 30*gyök(8) métert tesz meg.
A második auto 30*gyök(8)+4 métert tesz meg.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!!
2009. szept. 27. 16:52