Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik táplálékkiegészítővel...

Melyik táplálékkiegészítővel lehet a legjobban izomtömeget növelni?

Figyelt kérdés
Tudom a rendes kaja a legfontosabb, nincs instant izom, sok pihenés stb. De ezeken túl kinek melyik táplálékkiegészítő vált be kondi mellett, amivel hatékonyan tudott tömeget növelni, és tényleg megéri az árát, nem csak átverés? Márkát és nevet is írjatok légyszi, vagy linket. Köszi
2009. júl. 29. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg tudod az alapokat (ahogy írod) akkor mért kérdezel hülyeséget? És ezen a válaszon nem megsértődni kell(ene) hanem elgondokozni hogy miért írom ezt.
2009. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sértődök meg, de TAPASZTALATOKRA vagyok kivácsni.
2009. júl. 29. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ. Alkatodtól genetikádtól, edzettségi szintedtől és heti edzésmennyiséged, valamint az edzés típusa is közre játszik!

Ha tömeget szeretnél növelni, akkor a legjobb ha nagy súlyokat használsz és kifulladásig edzel.

Mivel tapasztalatokra vagy kiváncsi íme az én esetem:

tavaly szeptemberben kezdtem el az edzést 69Kg 190cm szóval igazi sípcukor voltam.

Heti 4-5edzést tartottam, és viszonylag nagy súlyokat használtam(csúcsnyomás is volt kéthetente) amit használtam kiegészítő:


legelső: -Scitec Mass (ez magas szénhidrát de alacsony fehérjetertalmú tömegnövelő)

-Biotech kreatin pezsgőtabletta

-Actival energy multivitamin(a legfontosabb!!!)


másodjára: -Biotech max gain plus tömegnővelő

-Scitec kreatin monohidrát

-Scitec attack


harmadszor és ez volt a legjobb:

-Biotech max gain plus

-Power Track Power Protein (fehérjekeverék)

-biotech kreatin etil észter

- Scitec Hot Blood

-Actival


Persze ennél sokkal márkásabb cuccokból jobbat lehet összeállítani, nekem ennyire tellett.

Én ezzel a kombóval 7hónap leforgása alatt 22kg ot híztam 91kg-ra, és pl. a kezdeti 40kg fekvenyomásról 110kg értem el igaz ez már júliusig tartott(10hónap)


ez az én tapasztalatom, ha lesz pénzem a jobb minőségű bsn és scitec termékeket vásárolom majd és persze ajánlom a Scitec multi-x et mert talán a legjobb multivitamin. Vitamin nélkül semmilyen tömegnövelésbe ne kezd bele!


Sok siker jó edzést!

2009. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, szép teljesítmény!
2009. júl. 30. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a legjobb a Volumass35
2009. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!