Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb ember csak nagyon fiatalon gyúr 30 40 évesen már nem mégsem veszíti el a izomzatát. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Jó erőben maradnak pedig már egyáltalán nem edzenek. Hogy lehetséges ez?

2012. szept. 3. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem látom, hogy nagyon jó erőben lennének az én korosztályomban. Legalábbis hozzám képest, aki edz is.:)
2012. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmm, próbálom kitalálni, mire gondol a kérdező.


Szerintem arra gondol, hogy a fiatalok általában vékonyak, a 30-40 évesek - ha nem dagik, hanem "átlagosak" - akkor is szélesebbek, mint fiatalon voltak.


Pl. amikor én 65 kg voltam, akkor faterom 95 volt, és akkor nekem izmosnak tűnt (asszem 38-as volt a karja úgy, hogy átlagos alkatú volt, és ez nekem nagy dolog volt az akkori 33-as karomhoz képest).

2012. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi a 65 kg nem ehhez az időszakhoz tartozik, beleszerkesztettem a mondatba, és nem vettem ki. Tehát akkor 80 kg voltam. :) (most 100)
2012. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!