Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsúlyos edzés?

Saját testsúlyos edzés?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogyha elkezdek edzeni saját testsúllyal

akkor mennyire lehetnek kidolgozott izmaim??

+ mennyivel nőhet a pl karom kerülete?


2012. szept. 3. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Lehet változás valamilyen szinten, ha van hozzá jó étrended.

Nagy izmaid nem lesznek tőle sosem, ahhoz súlyzós edzés kell.

2012. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne várj nagy izmosodást saját testsúlyos edzéstől. Kcsivel izmosabb leszel, viszont erőt és erőállóképességet ad, ami mindenképpen előny. Nem lehet megmondani, hogy kinek mekkora fejlődést hoz, mivel függ a genetikán és az étrenden is. A kidolgozottság szintén étrend és genetikafüggő. Nagyobb izmokhoz nem elég a saját testsúlyos edzés, ahhoz súlyzóssal kell kombinálni.
2012. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld.
2012. szept. 3. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt vedd számításba, hogy ők a nagyobb izmokat testépítő ként nézik. Egy atletikus kidolgozott testhez jó a saját testsúlyos edzés is.
2012. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, így van, én egy közepes naturál szinthez nézem, mint amilyen én is vagyok.:)
2012. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom ezért írtam. Lehet valaki nem tőr testépítő babérokra és, hogy tisztában legyen a dolgokkal. :)
2012. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én saját testsúlyos edzéssel semmire nem mentem, de akkor nem is ettem még rendesen.


Az első válaszolót kiegészíteném azzal, hogy nagy izmod súlyzós edzéssel sem lesz, legalábbis amit én nagynak gondolok, az csak szteroiddal elérhető.

2012. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen én nem testépítői izmokra gondoltam hanem inkább atletikus izmokra :)

Mindenkinek ment a zöld.

2012. szept. 3. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!