Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fáj a térdem és nem tudom...

Fáj a térdem és nem tudom mitől, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Voltam egy buliba, nem estem el meg semmi, be se rúgtam nagyon, mindenre emlékszem. Másnap reggel mikor felkeltem, a bal térdem fájt, meg mostis fáj, főként ha behajlítom, ha megyek, stb... Szerintem csak meghúzódott, vagy nem hiszem hogy túl komoly lehet. Mivel nem volt vészes, este elmentem futni meg lépcsőzni. Most keltem reggel és még mindig fáj, kicsit jobban mint tegnap. Az edzést viszont folytatnom kell, jó lenne ha estére vagy minimum holnapra rendbejönne. Mit csináljak vele? Borogassam valamivel vagy mi? Valaki járt már hasonlóan mint én??
2012. szept. 2. 12:42
 1/3 poiu ***** válasza:
Ha fáj, kénytelen vagy pihentetni. Jó ha felpolcolod, jegelheted is, de egyszerre nem tovább, mint 15 perc. (Mélyhűtött zöldborsó nekem bejött a térdemre :-)
2012. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bekentem flector géllel, meg jegeltem is, de semmi hatás..:/
2012. szept. 2. 23:00
 3/3 poiu ***** válasza:
Sajnos ki kell várni.
2012. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!