Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő testépítőnek ajánlanátok...

Kezdő testépítőnek ajánlanátok Jay Cutler lábedzését?

Figyelt kérdés
Bodybuilder-en van 1 olyan gyakorlat az edzések közül ,hogy Jay Cutler lábedzése. Egy kezdő testépítőnek szabad csinálni? Vagy guggolás kétkezessel maradjon?
2012. aug. 28. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha még nem tudsz vezetni ne szállj egyből versenyutóba
2012. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Maradj az alapgyakorlatoknál egy jó ideig.

Ha elérsz arra s szintre, hogy azokkal már nem tudsz hova fejlődni, akkor jöhetnek a mindenféle spéci gyakorlatok.

2012. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy egy nem kezdő naturál se másolgassa le a sztárok edzését, amit ők koxal és szuper genetikával el tudnak végezni. Egy kezdőnek bőven elég egy alap edzés program, kezdetben 3 napos teljes testes.
2012. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerinted jay cutler kezdő testépítő?
2012. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló nem azt írtam, hogy Jay Cutler kezdő testépítő hanem ÉN és ha nem vetted volna észre azt is írtam, hogy AJÁNLANÁTOK Jay Cutler lábedzését :) egy szóval sem mondtam ,hogy ő kezdő testépítő -.-"" ne oszd az észt ha nincs agyad!!
2012. aug. 28. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
neked sincs több agyad,lehe nem mondtad de mi a f.asznak kell neked egy mr.olympia győztes lábedzése amikor egy kezdő testépítő vagy :DDDDDmég ha azt mondod 10éve edzemm valami újat akarok azt mondom oké,nade így
2012. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!