Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A pilates jó gerincferdülésre?

A pilates jó gerincferdülésre?

Figyelt kérdés

sziasztok:) gondolkodtam hogy járnék pilatesre , vmi mozgás kéne nekem , nem akarok ellustulni. Gerincferdüléssel születtem, az iskolában gyógytornára járok rendes tesire és egyéb sportra nem. Jót tesz a gerincferdülésnek? és kell oda vinni vmi papírt a hátamról? orvosi valami, vagy csak simán veszek pl havi bérletet és megyek alkalmanként?

17L


2012. aug. 27. 19:07
 1/4 A kérdező kommentje:
van egy ilyen fitnesz center és ott különböző ilyen 'programok'
2012. aug. 27. 19:09
 2/4 anonim ***** válasza:

igen,mehetsz rá.

a pilates gyakorlatilag a gerinctorna kibővített,népszerűbb változata újabb néven.

viheted a papírt is.

2012. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. aug. 27. 22:31
 4/4 Drágica válasza:
Én 19 éves lány vagyok szintén gerincferdüléssel. Én itthon dvd-ről meg könyvből szoktam pilatesezni. Napi 30-40 percet labdával vagy anélkül, de amióta csinálom szinte egyáltalán nem fáj a hátam és egy picit még javult is. Szóval nyugodtan elmehetsz, nem hiszem, hogy kérnek hozzá papírt.
2012. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!