Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterem nélül hogy lehetek...

Edzőterem nélül hogy lehetek erős, izmos?

Figyelt kérdés
Ha naponta csinálok 100 felülést, fekvötámaszt,akkor lehet kockás hasam és vastag karom??
2012. aug. 24. 01:54
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Gondolkozzatok már kicsit.. egy 110 kilós ember akin ez a súly izomból van , már hogy a ...omba ne lenne erősebb egy 70 kilós csávónál?


Erő = tömeg x gyorsulás


Ha egy boxoló megszakad se tudja olyan gyorsan megfeszíteni az izmait ami ellensúlyozna 40 kg-mot...


Kedved kérdező te meg húzzál le a konditerembe ahelyett hogy az internetet bújod hogy legyél erősebb..( úgy se fogsz találni szuper megoldást amivel fél év alatt rohadt kemény leszel, ez a dolog évek munkája..)


Ja és még egy dolog.. Ha egy Boxoló elver egy Kondist az egyáltalán nem azért van mert erősebb nála, hanem mert fürge és nem kapott be 1 ütést se.


Látszik hogy akik a legtöbb észt osztják azoknak fingjuk sincs a verekedésről.

2012. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Válasz25 ***** válasza:

ezeknek a sok retardált válaszoknak mi köze van a kérdéshez?



csináld ezeket a gyakorlatokat


[link]


[link]

2012. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Most látom a kérdést, reggel még nem volt itt a kategóriában. Szóval nem, nem lehetsz nagyon izmos felüléssel és fekvőtámasszal. És kockás hasad sem lesz, ha van rajta zsír. Azt pedig nem tudod ledolgozni hasizomgyakorlatokkal (aki ezt írta az nem ért hozzá), mivel NINCS helyi zsírégetés. Szálkásító diéta kell és aerobedzés is a zsír eltüntetésére.

Viszont:Egyszerre nem lehet naturálban izmot felszedni és zsírt leadni, mert energetikailag különböző étrend szükséges hozzá. Izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, ami kalóriapluszt jelent, a zsírleadáshoz pedig szálkásító diéta, ami kalóriadeficitet jelent a napi energiamérleg szempontjából. Tehát el kell dönteni, hogy mi legyen előbb.

Ha nagyoobb izmokat szeretnél, akkor súlyzós edzés kell és tömegnövelő étrend. majd ha megvan a kellő izomtömeg, akkor mehet a szálkásítás.

2012. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Úgy írtátok, mintha a boxoló nem guggolna,nem nyomna fekve, nem súlyzózni, meg nem csinálna semmit, azért olyan erős, amilyen, csak úgy magától mi? Meg hogy , csak arra a mozdulatra leszel erős, amivel-amire edzel , na ez is kamu, én rengeteget fekvőzök,súlyzózok,húzódzkodok otthon 2-3 naponta , és mielőtt nem csináltam például sokkal nehezebb volt otthon apámnak segíteni hordozgatni a sok talicskányi betont , és a bazinagy téglákat pakolgatni , de most már csak annyit veszek észre, hogy beleizzadok.
2012. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 lee12 ***** válasza:

aki azt írta hogy köművesek nem izmosak az aberált:Dlehet nem kockás a hasuk mivel nem figyelnek a kajára mivel Dolgoznak nem pedig bu...zisan számolgatják a kalóriákat mint a topmodellek

szkanderba simán lenyom bármikor egy köműves egy testépítőt

cipekedésben(cement pl) sokkal többet bírnak cipelni a köművesek

a boxolók is többet bírnak el náluk

a testépítés a magamutogatáson kívűl semmire nem jó(majd rájöttök amikor a sok porotok amit úgy adnak el neked hogy nem káros és amikor szétszedi a májadat akkor jusson eszedbe)

szégyen ez a mai világ

inkább húznátok ki fát vágni meg építeni valamit mintsem kondiba járni

2012. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Ja, halál a szellemi munkásokra!


Látszik, hogy más témakörbe került a kérdés, mert ezt a "ki az erősebb"-témát unalomig tárgyaltuk már, és kicsit több van benne, mint amit a sok tudatlan hisz. Szóval le lehetne akadni erről a kőművesfétisról.

2012. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Nekem meg már 28-szor meg kellett volna halnom, mert csak 27 éve edzek és azóta eszem proteint. De köszike, jól vagyok. De biztos nem bírnék el egy cementes zsákot. Szerencsére élelmiszermérnökként ezt nem kell megtennem.:)
2012. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
Én nőként azt mondom, hogy ne legyél kigyúrt, de olyan mint a lufi. Nekünk erő kell, az, hogy tudjuk, hogy a férfi meg tud védeni. Tehát hiába vagy kigyúrt látszólag, ha nincs mögötte erő. És egy erős férfinél nincs vonzóbb.
2013. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Utolsó, látom nem érted a humort. Én 100kg feletti súlyokkal edzek és sok már kigyúrt ember is. Egy cementes zsák cipelése nekem vicckategória. Nehogy már elhidd, hogy aki kigyúrt az gyenge. Szerinted kis súlyokkal lesz nagy izom? ezen gondolkozz el!:)
2013. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
De azért vannak kondiegerek...akik kinézetileg a toppon vannak, de egy mezei favágó lenyomja őket szkanderban?!
2013. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!