Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterem nélül hogy lehetek...

Edzőterem nélül hogy lehetek erős, izmos?

Figyelt kérdés
Ha naponta csinálok 100 felülést, fekvötámaszt,akkor lehet kockás hasam és vastag karom??
2012. aug. 24. 01:54
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
szerintem az étrend nem dob rajta sokat... nekem kockás a hasam, és nagy a karizmom, de elég szálkás vagyok, és azért soványnak tűnök...
2012. aug. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
0%

utolsó!!a bodybuilderek 300kg-al gugolnak meg fekve kinyomnak,meg húzódzkodnak.kb ez a 3 ami eszembe jut.igen erősek.de csak 1 bizonyos mozdulatot gyakorolnak és mindig ugyanazokat az izmokat mozgatják meg így csak abban a testhelyzetben azzal a mozdulattal erősek.de ha-vegyünk példának egy bokszolót-oda megy akkor az a bokszoló le fogja zúzni a gyúrócsávót aki amúgy reggelire valószínűleg valami port kever a teájába amiben természetesen 100% természetes fehérje van.meg egy kis vízmegkötő stb.tehát a gyúrósoknak a harántcsíkolt izomzatuk összenőtt sejtjeinek burkának lényegesen nagyobb a térfogata.de ez rohadtul nem jelenti azt hogy erősebb.akkor erősebb egy ember ha az izomsejtben lévő apró fonálkák nagyobb és kitartóbb összehúzódásra képesek.ha nem hiszed járj utána.PÉLDÁUL A BIOSZTANÁRODNÁL!már ha jársz iskolába.

Kedves kérdező:fekvőzz,felülésezz.ajánlani tudom neked a youtube.com-on az 8minutes ABS workout című 8:15 perces videót.ha mindennap megcsinálod egyszer 3 hónapon belül elmehetsz hasmodellnek olyan kockás lesz a hasad.

2012. aug. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
59%

Ja és dolgozz sokat.kőműves és hasonló megerőltető munka mert az is sokat segít.meg találj magadnak vmi jó hobbit ami erősít és izmosabb leszel tőle.pl:falmászás,szertorna.

és ha elkezded ne add fel még akkor sem ha nem látsz eredményt.türelem rózsát terem.meg izmokat.

2012. aug. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :D megfogadom
2012. aug. 24. 02:54
 15/39 anonim válasza:

Mert a bokszoló nem kevés dolgot tud? Ütni és ütéseket kapni.

Ennyi erővel amint összekerülne egy ketrecharcossal, azonnal porrá zúznák, mert földharcolni és rúgni a bokszoló nem igazán tud.


Ha azon nézed, hogy mennyire erős, hogy mennyi embert zúz le, akkor tudósnak küldd el a srácot (edzőterem nélkül), mert csinál egy atombombát. Idióta.


A kondisok igenis erősek és izmosak. A fitneszes fiúk is, de azok inkább kisebb szálkásabb darabok.


Felülés, fekvő, hátra is lehet gyakorlatozni (húzd fel magad a csöveken pl.).

Vegyél magadnak egy kézisúlyzót, azzal sok mindent tudsz majd.

2012. aug. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

ma 02:48 - igen teljesen igazad van 3 mozdulatban erősek mert ugye mást nem csináltak soha ettől a háromtól néznek így ki szóval mondjuk egy 40 kg tömbbel is megszenvednének mert hát az nem tartozik bele a szentháromság mozdulatsorba... TELJESEN IGAZAD VAN!!!

A videótól meg ugyebár hasmodell lesz a srác le van sz*rva a testzsírszázaléka meg ilyen apróságok meg hát neked sem ártana a biológia tanárodtól leckéket venni.

A harcművész vs nagydarab izmos csávó olcsó lejárt dumát meg hagyjuk inkább teljesen tisztában vagyok vele ne aggódj csak fárasztóbb belemenni mint veled beszélgetni.

Ezt meg olvasgasd el az abszolút / relatív erőről szól: [link]

2012. aug. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Jézus még csak most olvasom ,hogy kőműveskedést is ajánlottad. LÁTTÁL TE MÁR KOCKAHASÚ KŐMŰVEST? Te jó ég kapj már a fejedhez... kocka hassal biztos jól fog menni az egész napos lapátolás meg emelgetés...
2012. aug. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

1. fáj a szemem attól a kur*a pirostól...


2. NEM. kb. másfél évig, igaz nem minden nap, de csak fekvőztem meg felüléseztem rendszeresen. Volt egy kis változás, kicsit formálódtam.

Aztán most 5 hónapja van kézisúlyzóm(2x8kg), sokkal többet fejlődtem azóta, ehhez képest a fekvő (szinte) semmit nem ért.

Persze fekvő is jó, de nem arra hogy nagyobb karod legyen.

2012. aug. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:

Kézisúlyzó is tökéletes a kar izomzat növelésére,kocka hasat meg különböző hasi gyakorlatokkal lehet elérni,persze futás sem árt


Persze a legideálisabb ha van az embernek egy kondigépe

2012. aug. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 aszomszedneni válasza:
0%

ezt a sok f@szparasztot xD vesszetek már össze , hogy most a budibilder, a boxoló, vagy az MMA a nagyobb divatsport k*csögök Bwáááááá


jó lesz az a fekvő meg felülés , de azért kezdj el futni is mellette , meg ja, a kaja: kevesebb tészta több hús, főleg CSIIIIIRKEEEEEEE v. hal .


aztán ennyi . csá

2012. aug. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!