Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterem nélül hogy lehetek...

Edzőterem nélül hogy lehetek erős, izmos?

Figyelt kérdés
Ha naponta csinálok 100 felülést, fekvötámaszt,akkor lehet kockás hasam és vastag karom??
2012. aug. 24. 01:54
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat, rossz kategóriába írtam
2012. aug. 24. 01:54
 2/39 anonim válasza:
Semmi gond, szerintem felülés fekvőtámasz jó, de súlyzó szerintem gyorsabb, persze fekvő is kell.
2012. aug. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Étrend? Miket egyek?
2012. aug. 24. 01:57
 4/39 anonim válasza:
0%
Sok faszveréssel...
2012. aug. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
hát persze h nem haha:D hány éves v h ilyen hülyeségeket gondolsz?:D
2012. aug. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Előző:D Kicsit lehet igazad van ebbe mert a jobb karom 2x olyan vastag minta bal
2012. aug. 24. 01:58
 7/39 anonim válasza:
0%

Jajj most úgy csinálsz, mintha lenne mit verned?! :DD

csajt usse fogsz felszedni 180 centis karokkal.. xD kockás hasat akarj, meg ne nagy izomtömeget, hanem erőt. Igen, az 2 külön dolog.

pl. a bodybuilderek sem olyan erősek, mint egy bokszoló. Pedig az utóbbin nincs annyi izom, azthiszem. vagy vhogy így.:d

2012. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
5. vagyok am van egy szép oldal az a neve h bodybuilder és ott van soksok cikk étrend és minden ott van szálkásító étrend de 90% h te azt nem birnád végig csinálni és utánna is normális kaján élni
2012. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Így se vagyok annyira gyenge, de jól mutatna a kockás has :D
2012. aug. 24. 02:05
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

EZAZ megjött az ép elme megmentője azaz én! TÁ-tá-rá-rááá


EGY: rossz kategória hát persze ;) a sportot ilyenkor senki sem olvassa ezért tetted ide. UI: talán jobb is hogy nem oda írtad ki.


Kettő: Felüléstől nem lesz kockás hasad csinálhatsz 3000 is. Ha mellette egész nap dzsuvákat eszel. ÉTrend étrend étrend. Miket egyél? Amit akarsz csak tudd ,hogy miben mennyi tápanyag van és ,hogy neked mennyi kell. Nem hiszem hogy ennek ne tudnál utána nézni minden második kérdés erre irányul.

Három: "Egy boxoló erősebb mint egy bodybuilder". Jajmár ez is mekkora f*szság. Csak nézz rá a kettőre szerinted melyik az erősebb? Melyik boxoló guggol vagy csinál felhúzásokat mondjuk 300 kgval? Szezon - fazon keverés kategória.

Négggyöö: "90% h te azt nem birnád végig csinálni és utánna is normális kaján élni" Mégis miért ne tudná? Bújj el...

2012. aug. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!