Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki imádja, ha a pasija úgymond a "rabszolgája"?

Figyelt kérdés
Pl. bármire rá tudja venni a lány, s az van amit ő mond, ő a dominánsabb, esetleg erősebb, stb.?
2012. márc. 17. 01:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
valami fétised van?
2012. márc. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de ez beteges.
2012. márc. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem pl. kikötözni, harapdálni (persze nem véresre), szóval én vagyok a dominánsabb, de ez igen nagy túlzás. A párod elvileg a társad, akivel egyenrangú vagy, szereted, ő is téged, kompromisszumokat köttök, stb. A legtöbb józan, normális embernek erre van igénye, az ilyen elnyomottakat mindig is sajnáltam, bár ők meg biztos élvezik, ha hagyják ugye...

Mindenesetre én a FÉRFIAKAT szeretem (így nagy betűkkel), ne legyen papucs, csak akkor menjen bele valamibe, ha ő is szeretné, vagy így állapodtak meg józan mérlegelés után.

2012. márc. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én sem akarom ezt, csak mégis valahogy felizgat, ha ilyen eset történik... De semmiképp sem akarok elnyomott lenni, vagy hasonló. :)
2012. márc. 17. 01:23
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
szolga te vagy az?..és a nönek kell dolgozni menni te pedig otthon csinálod a házimunkát..na nem ismersz meg?
2012. márc. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Picilàny (1986) ***** válasza:
100%
Igen el lehet ìgy jàtszanni....Ő a domina Te meg a sub :).Engem vonz egy picit :).
2012. márc. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk ez a felállás teljesen bevált.

Én szeretem a magán, intim életünkben irányítani, uralni a párom.

A munkában, mások előtt Ő irányít (Olyan igazi férfi). Van mikor ez csak látszat (:


Hívhatjuk ez domina-sub felállásnak is, de ez nem egészen igaz.


Amiben teljesen uralom az a szexuális életünk.

A párom erényövet visel. Így teljesen ki van szolgáltatva nekem. :) Ezzel mindenre rá tudom venni. Ez egy nagyon jó dolog.

2012. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
A nők nem szeretik a bólogató kiskutyákat, sem pedig az ordítozó majmokat. Azt szeretjük, ha csendben lépked mellettünk a tigris. És ez a szexben is igaz..
2012. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Így is meg lehet fogalmazni!!!
2012. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
03-17 15:17, ti hány évesek vagytok a pároddal? :)
2012. márc. 21. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!