Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki imádja, ha a pasija úgymond a "rabszolgája"?

Figyelt kérdés
Pl. bármire rá tudja venni a lány, s az van amit ő mond, ő a dominánsabb, esetleg erősebb, stb.?
2012. márc. 17. 01:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

férjem 36 , én 35

Együtt 71 :D

2012. márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
:DD Köszi!
2012. márc. 21. 09:35
 13/17 A kérdező kommentje:
Ő hogy viseli a helyzetet?
2012. márc. 21. 09:36
 14/17 anonim ***** válasza:

én fordítva!! :))

18l

2012. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én férfi sub vagyok..jelenleg nincs kapcsolatom,de már több bnőmmel működött ez a felállás....a legelső lány aki elvette a szüzességem ,Ő volt szexuálisan domináns hajlamú,és Engem sem volt nehéz beleszoktatni a sub szerepbe...Ő leginkább az orgazmus kontrollt,fenekelést,pisit,facesittinget,strapont,masztira kényszerítést szerette,illetve időnként félrelépett alázásból és utána beszámolt...azóta is ez a játék izgat a legjobban....


30/F

2012. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy a Nő erősebb legyen.

Elég az orgazmuskontroll. Egy jó erényöv és a férfi mindent megtesz egy magömlésért :D

2012. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen van.


Nem vagyok erősebb, de az van amit én szeretnék.

2012. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!