Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 3x80 felülés és haspréstő...

Anonymus9696 kérdése:

Napi 3x80 felülés és haspréstől lehet kockás hasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most nem azért, de megfogadtam, hogy kitartok és minél hamarabb szeretnék kockás hasat...

Tehát ha ez nem jó légy szíves írjatok olyan gyakorlatokat amit ha minden nap vagy akár heti 6alkalommal elvégzek minimum 1-2év alatt lehet kockás hasam! :)

Igaz pár kilót is fel kellene szednem mert 16éves Fiú vagyok és csak 59Kg O.o (176cm magas)

Na tehát várom a javaslatokat stb.

16/F.



2012. aug. 22. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapból mindenkinek kockás a hasa, csak elfedi egy bizonyos mennyiségű zsír. Diéta kell az edzések mellé, mert önmagában a gyakorlattól nem lesz kockás hasad, csinálhatsz akár napi 100000-et, akkor sem.
2012. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kockahashoz szálkásító diéta kell és aerob edzés. Csak felüléstől és haspréstől nem lesz kockahasad. De neked még véletlen sem kéne diétázni mert női súlycsoportban vagy így is. Tömeget kéne növelned szerintem, hogy legyen rajtad azért izom is, de tömegelés alatt nem lesz kockahas.
2012. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!