Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Átlagos testalkatra mit lenne...

Átlagos testalkatra mit lenne érdemes elkezdeni, hogy legyen egy kis eredménye?

Figyelt kérdés

175 cm, 68 kg vagyok, átlagos testalkat, kicsi pocak.

Most amit elkezdtem és bírok, az 100 fekvőtámasz, 300 felülés, fél óra futás naponta. Nem szeretnék kigyúrt lenni, csak egy kis mellett, pocakot le, meg hogy ne úgy nézzen ki a karom, mint egy csajé :)

Elég ez, vagy a konditerem eredményesebb?

Táplálkozásra próbálok figyelni, de a lehetőségek korlátozottak.

25F



2012. aug. 17. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez messze nem elég. Konditerem eredményesebb. Izomnövelés és fogyás egyszerre nincs (naturálként).

Olvasnivaló:

Alapismeretek: [link]

"Nem akarok túl izmos lenni": [link]

2012. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

el kell dönteni, hogy mi legyen előbb. Kisebb has vagy nagyobb izom. Végezd a fegyencedzésben leírtakat és ha izmosodni szeretnél legyen tömegnövelő étrended.

Súlyzós edzéssel nagyobb izomnövekedés lehet.

Kis izomnövekedéshez is oda kell tenni magad:

[link]

2012. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat. Gondoltam, hogy nem úszom meg ilyen könnyen, de így külső szemlélőként nagyon nehéz belerágni magam a témába, rengeteg az olvasmány. Étrend és edzésterv összeállítás, satöbbi. Sajnos elég kevés az időm rá, az lenne a legjobb, ha valaki leírná, hogy ezt meg ezt csináld, vagy ha konditeremben segítenének.


Jut eszembe, másik kérdés, ha bemegyek kondiba, segít valaki? Vagy csak nézek bambán és használom a gépeket?

2012. aug. 17. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Bárki segít, ha megkérdezed.:)
2012. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most közben elkezdtem olvasni ezt a Sárga kapszulát és teljesen jó olvasmány, még ma a végére érek. Aztán utána remélem lesz elképzelésem a kezdetekről.
2012. aug. 17. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
tuti lesz, abban sok minden benne van.
2012. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!