Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondisok veletek nincs ilyen?

Kondisok veletek nincs ilyen?

Figyelt kérdés
igazából nem tudom hogy örüljek-e vagy sírjak,de folyamatosan mindenki bámul,eléggé "feltűnő"a testem,nagy széles vállaim vannak a deltáim nagyon jól látszanak szép gömbölyűek a karjaim nagyok eresek és mindenki bámul az utcán teremben bárhol,néha már úgy érzem kicsit megvetően,vagy a másik hogy "belémkötnek"tehát kiszúrnak maguknak gondolom irritálom őket:Dveletek nincs ilyen bármelyik a felsoroltak közül?
2012. aug. 17. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
nézz csúnyán rájuk :)
2012. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csúnyán nézek,nem azzal van a baj megtudom magam védeni csak irritáló meg kellemetlen ha azt érzed mindenki téged néz egy idő után paranoiás leszek:D
2012. aug. 17. 13:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet, és megmondjuk miért néznek úgy rád.
2012. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd elismerésnek.:)
2012. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó persze van amit úgy lehet venni de amikor kocs.ogfejjel néznek az már más..:D
2012. aug. 17. 13:41
 6/10 NagyonGonosz ***** válasza:

Milyen szinten vagy ? Nem lehet, hogy a teremben sok a kezdő és azért "néznek ki" ?

Amúgy az utcán nyilván megnéznek egy átlagosnál jóval izmosabb embert, de egy profi teremben nem kéne meglepődni ezen :D

2012. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem nincs ilyen,de ha előfordulna,odamennék és megkérdezném"Mi van kiscsákó van valami probléma?" Ha meg azt mondja igen akkor lefejelem..,ennyi:D
2012. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, hasonlóképpen vagyok,de egy idő után megszokod :) én is hozzászoktam csak te adsz nekik erőt van kire felnézni aki izmos :)
2012. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem fejelhetek le minden embert ember:DDa teremben is pedig magyaroroszág egyik legnagyobb termében edzek,van egy jó pár profi is lennt de őket csak néha látom,tehát úgy az átlag konditermes réteg is nézeget persze ott nem k.ocsogosen csak úgy elismerő szemmel.milyen szinten vagyok?háát szerinte jó szinten 5 év edzemm,kaja étrend állandoan megvan tápkiegek folyamat meg persze a kemény edzés úgyhogy jó vagyok:Dutolsó:jólvan akkor meajd megszokom énis:D!!
2012. aug. 17. 16:14
 10/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavart, csak a barátnőimet :D
2012. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!