Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem futni ujra szules...

Elkezdtem futni ujra szules utan es az amugy se nagy melleim hat eltuntek, penzem nincs plasztikara mit tegyek vagy egyek h ne tunjenek el?

Figyelt kérdés
futni szeretek mert kikapcsol,de a kis mellem miatt amugy se volt tulnagy onbizalmam,de most h eltunt....((
2012. aug. 12. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, ha tartod az alacsonyabb testzsír%-ot, akkor kisebb a mell.
2012. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es hogyan ne tartsam az alacsonyabb testzsir%ot???sokat egyek??
2012. aug. 12. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit emelsz a szénhidráton és már feljebb is megy a tzs% valószínűleg, de akkor meg az lesz a gond, hogy nem csak cicire rakódik.
2012. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és a kövér ember nem szép. Nem értettem sosem ezt a melles kérdést, nekem pl a kisebbek mindig jobban tetszettek. Egyébként ez csak egy elenyésző alkotórészed, ilyenért plasztikazni vagx kövérnek lenni hülyeség
2012. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NagyonGonosz ***** válasza:
Ezerszer inkább kis mell + atléta alkat mint nagy mell és nem sportos alkat ne adj Isten túlsúlyos ...
2012. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ugyanez vagyok. :( Néha teljesen kiakadok a kicsi melleim miatt. Picik, laposak. Fenékből szerencsére meg vagyok áldva, azzal nincs problémám. Testzsírt könnyen tartom 18-20% között. De néha legszívesebben elásnám magam. :( Már többször jártam plasztikai sebésznél konzultáción, de visszaléptem. Nem értem, hogy más vékony nőknek hogy lehet nagyobb mellük, akár D kosár, és nincs akkora seggük, int amekkora nekem lenne ilyen mellbőséggel... Szo.ás ez, ahogy van. :( Azt mondják, ne erre figyeljek, de amikor nem látom magam emiatt szépnek? Ki lenne boldog ilyen testben? Azt mondták 20 éves koromban, hogy még nőni fog. Jaja, egy mm-t sem változott. Ja, és terhes sem akarok lenni egyelőre, ugye ez a következő lehetőség... majd ha találtam egy normális, nem nagycsöcs-mániás pasit.

N23

2012. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valszokat

kover soha nem voltam,167cm es 54kg vaok,a terhesseg ideje alatt se szedtem fol sokat csak a szoptatas elejen 58kg de aztan visszaaltam.es most megint futok amit naon szeretek,tornazgattam otthon de 3het utan megunom.szoval most kicsit elvagyok keseredve h a cicim eltunik.

2012. aug. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!