Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon késő akkor elkezdeni?

Nagyon késő akkor elkezdeni?

Figyelt kérdés

Hat éves korom óta boxolni szeretnék, egyszer sikerült rávennem a szüleimet, hogy engedjenek el, de személyes okok miatt kénytelen voltam abbahagyni. Megjegyzem máig bánom azt a döntésem.

Szóval úgy néz ki, hogy 22 éves koromban tudom csak elkezdeni majd komolyan a boxot. Nem akarok profi sportoló lenni, vb-re járni stb., de azért valamilyen versenyeredményt fel szeretnék majd mutatni. Nagyon késő az a 22 év vagy még reménykedhetek?

(addig se szeretném elhanyagolni a mozgást, gimi alatt heti 3× futok, heti 3× tornázok itthon, az egyetem alatti éveket még nem tudom, de ott se fogom elhanyagolni magam, tehát nem 0 állóképességgel kezdenék bele, ha ez számít valamit... :))

17/L



2012. aug. 16. 18:49
1 2
 11/14 boxolovok válasza:
nincs késő még lehet belölled világbajnok csak akarat kérdése és ha versenyezni is akarsz akkor heti 5-6 edzés én is boxolok heti 5-6 edzésre járok + 1 futó edzés és 13 éves vagyok
2012. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jártam már boxolni anno egy fél évet, tudom, hogy mivel jár, mik a követelmények. ;)

Köszönöm a válaszokat, nem fogom feladni! :)

2012. aug. 26. 22:59
 13/14 boxolovok válasza:
neis
2012. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nyugodtan kezd el egy versenyző felkészítése a 0-ról kb 5év akkor leszel 27kb akkor még nyugodtan versenyezhetsz mert az amatőr felső korhatár 34év úgyhogy bőven ráérsz
2013. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!