Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon késő akkor elkezdeni?

Nagyon késő akkor elkezdeni?

Figyelt kérdés

Hat éves korom óta boxolni szeretnék, egyszer sikerült rávennem a szüleimet, hogy engedjenek el, de személyes okok miatt kénytelen voltam abbahagyni. Megjegyzem máig bánom azt a döntésem.

Szóval úgy néz ki, hogy 22 éves koromban tudom csak elkezdeni majd komolyan a boxot. Nem akarok profi sportoló lenni, vb-re járni stb., de azért valamilyen versenyeredményt fel szeretnék majd mutatni. Nagyon késő az a 22 év vagy még reménykedhetek?

(addig se szeretném elhanyagolni a mozgást, gimi alatt heti 3× futok, heti 3× tornázok itthon, az egyetem alatti éveket még nem tudom, de ott se fogom elhanyagolni magam, tehát nem 0 állóképességgel kezdenék bele, ha ez számít valamit... :))

17/L



2012. aug. 16. 18:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
90%
Soha sem késő. Ha szeretsz valamit rajtad múlik minden döntés ezzel kapcsolatban.
2012. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát nem teljesen, mert anyagiakat nem tudok rá addig előteremteni és ha megtiltják nem tudok mit tenni.

22 évesen mindenképp el fogom kezdeni, az lenne a kérdés, hogy valami komolyabb eredményt fel tudok-e majd mutatni vagy nem?

Mint már írtam nem vb-kre olimpiákra gondolok, de azért szeretnék versenyezni.

2012. aug. 16. 19:45
 3/14 anonim ***** válasza:
adok egy tanácsot mondd el szüleidnek ez számodra nagyon fontos volna és ha ezt nem veszik tudomásul akkor sajnálni fogják,nemhogy örülnének,hogy nem iszol,cigi mint egyes nők hivatkozz erre...de amugy is örülök az ilyen lányoknak/nőknek akik sportolni akarnak és tesznek valamit a testükért nem úgy mint manapság...tunyulnak lehetne sorolni..
2012. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hidd el, elmondtam, észérveket használtam, tudják, hogy a fél életem odaadnám azért, hogy boxolhassak és most kb. szilánkosra törték a szívem, de nem.

Egy rossz szavam nem lehet, mert szinte mindenben támogatnak, de ebben nem. Ebből nem engednek. :/

De ezek szerint akkor 22 évesen már nem sok mindenben reménykedhetek, mi...? :)

2012. aug. 17. 07:32
 5/14 anonim ***** válasza:

miért akarsz várni 22 éves korodig?

akkor mondd meg nekik,hogy elfogsz szökni otthonról és akkor majd kereshetnek...ha nem fognak elengedni


próbáld megijeszteni őket..jobb ötletem nincsen

2012. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Könyörgöm a kérdésre válaszoljatok. Nem azt kérdeztem, hogy hogyan tudnám meggyőzni őket, mert sehogy. Ismerem őket!

Hülye lennék megfenyegetni őket, minden másban támogatnak! Kérlek a KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK!

2012. aug. 17. 18:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahova én járok volt egy lány aki kb 22 éves kora körül kezdett el boxolni és járt versenyekre is és nyert is stb:) Szóval nem késő.
2012. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ilyen téren hála istennek sikerült eléggé kitartóvá válnom, szóval akkor még reménykedem. :)
2012. aug. 17. 21:44
 9/14 poiu ***** válasza:
Ha ennyire fontos neked a box, akkor vágj bele. Csináld, élvezd. Közben látni fogod, hogy mekkora esélyed van sportsikerekre. Rádnézésre Papp Laci se tudná megmondani.
2012. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem azt akartam kérdezni, hogy konkrétan én érhetek-e el valamit, hanem hogy 22 évesen kezdve lenne-e esélye valakinek, mert mondjuk pl. judonál már 13 évesen azt mondták, hogy túl késő, boxnál az akkor edzőm azt mondta, hogy még bőven ráérek elkezdeni. :)
2012. aug. 19. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!