Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha le eresztek milyen gyorsan...

Ha le eresztek milyen gyorsan tudom visszaszedni azt az izomtömeget?

Figyelt kérdés

Ahhoz is ugyan úgy kell normálisan kajálnom, h visszaállítsam az izmaimat.

Beleértve a kiegektől kezdve a csirkemellig stb.., vagy csak elég a terembe lejárni és keményed edzeni?



2012. aug. 15. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy milyen gyorsan nem fogja senki sem megmondani. Annyi biztos, hogy gyorsabban és valamivel könnyebben mint amikor először érted el azt a formát....hála az izommemóriának. Persze kajálni, edzeni ugyanúgy kell, ez nem is kérdéses.
2012. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A napi fehérjebeviteledről gondoskodj mindenképp és a napi ch bevitelről is. Eddz, ugyan-úgy ahogy azelőtt. Hamar vissza fogsz szokni, bár eleinte szokatlan lesz, hogy annó ezt 10x nyomtad ki most meg csak (pl.) 8x. Bár nem tudom mennyi időt hagytál ki.
2012. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jól írják, az előttem hozzászólók. A megszerzett izomtömeg gyorsabban visszaszerezhető, de ez több mindentől függ: étrend , genetika, edzésbeosztás.

Tehát nagyon fontos egy jó tömegnövelő étrend:

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]

2012. aug. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!