Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen a mellem? Hogyan...

Miért ilyen a mellem? Hogyan változtathatok rajta?

Figyelt kérdés
A mellem kicsit más,mint az ismerőseimé és nagyon zavar. Véleményem szerint azért mert hamar nőt meg és korán kezdtem melltartót hordani és nincs tartása.Úgy néz ki,hogy a bimbóm nem felfelé néz vagyis középre ,ahogyan lennie kell,hanem lefelé.Mintha lógna .Undorítónak találom és amíg körülöttem a barátnőim szabadon mutogatják egymás között a zuhanyzókban addig én inkább elrejtem.Van erre torna gyakorlat?Vagy valami ami segíthetne a problémámon?Nagy szükségem lenne a segítségre. 15/L

2012. aug. 15. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs mellfeszesítő gyakorlat, de ettől még nem árt, ha edzel.

[link]

2012. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez van, így jártál, lóg a melled. nekem meg görbe a farkam, ha ez vigasztal...
2012. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert még bőven van ideje a mellednek fejlődni. Egyébként sem a melled méretén és formáján múlik a szépséged! :)
2012. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a jó szándékú válaszokat!
2012. aug. 16. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!