Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez miért van így? Tejsavó és...

Ez miért van így? Tejsavó és kevert fehérjék?

Figyelt kérdés

Mindenki ajnározza a tejsavókat, mert hogy az jobban hasznosul, jobb a BV értéke, gyorsabban szívódik fel, ellenben a növényi+állati fehérjékkel.

VISZONT, akárhol meg lehet kérdezni, hogy ha nem minden napszakban tejsavót iszik az ember, csak edzés után, reggel-este kevert, milyen különbséget fog érezni, rosszabbul fog-e fejlődni, mindenki azt mondja hogy semmi különbséget nem lehet tapasztalni, főleg nem hobbi szinten. Akkor mi ez a nagy lázadás hogy a kevert fehérjék rosszak? A számok kit érdekelnek, 74es BV vagy a tököm tudja, lehet felőlem 22-es is, ha ugyanúgy fejlődök mint egy tejsavóval, nem igaz? Egy autónál sem azt kell nézni hogy csak 70 lóerős, ha menne úgy mint egy 300lovas, kit érdekelne hogy nincs annyi? Mit gondoltok?


2012. aug. 13. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Edzés után fontos a tejsavó, mivel ez a leggyorsabb, de napközben nálam is kevert megy. Nem estem vissza, sőt.

Szóval én nem vagyok ellene, de többet kell bevinni a szója miatt, mert kisebb a biológiai értéke.:)

2012. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen Montez, tudom hogy Te így használod, láttam már pár hozzászólásodnál írtad, meg ezekből lejön hogy Te értesz is a dolgokhoz. Én is így használom a fehérjéket, csak nem vágom hogy miért kell leszólni a kevert fehérjéket, azzal az ürüggyel hogy nem hasznosulnak olyan jól, viszont fejlődésbeni különbséget meg nem lehet érezni akkor miről beszélünk?

(Egyébként a napi fehérjeszükségletem felénél 40g-al többet viszek be én is, Power Protein-re telik szerencsére, nem vág földhöz ha picit többet kell innom belőle és pár nappal hamarabb fogy el...)

2012. aug. 13. 12:26
 3/5 Sznofru ***** válasza:

En nem szolom le. Nekem is ketfajta feherjem van, egy tejsavo edzes utanra, es egy kazeines egyeb idopontokra HA kell. Kevertem nincsen, de nem azert mert nem jo.


En pl. azert irom, hogy tejsavo kell edzes utan, mert az a legjobb. Massal is lehet fejlodni, de ha kerdezik, akkor a legjobbat kell irni.

2012. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Diavolino44 ***** válasza:

Penzlehuzas! Ujjab, dragabb, termek nagyobb buisness.

Akinek van esze az a ^tomegnovelot^ is maganak keveri ki.

2012. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond egy whey + casein + egg (mix protiennél)? Semmi.
2012. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!