Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amikor sportolok éjszaka...

Amikor sportolok éjszaka nagyon nehezen alszom el, miért?

Figyelt kérdés
40 percet futok vagy 2 órát játszom nagyon ritkán havonta, két havonta. Általában semmit nem mozgok. Ilyenkor megerőltetem a szervezetem? Többször kéne kevesebbet és a végén hozzászokik a szervezetem. Jól gondolom?

2012. aug. 10. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha este futsz, nem sokkal alvás előtt, akkor fel van pörögve egy ideig a szervezet, így nehezebb elaludni.
2012. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj csak este van időm sportolni. Napközben melo,reggel meg örülökhörülök időben fel tudok kelni. Ti hogy csináljátok? 18_tol 20ig sportolok
2012. aug. 10. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is meló után edzem, de ez 1/2 6-kor van. Ha nem tudod előbb megoldani, akkor este vagy kénytelen edzeni. Majd jobban hozzá edződsz és hamarabb lenyugszik a szervezet edzés után.
2012. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Almdudler válasza:
Probald meg az edzes elejet megnyomni es az.utolso fel oraban mar csak lazan mozogni! Fel vagy porogve,le kell csillapodni. Az edzes vegi nyujtas is jo levezeto :)
2012. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt csütörtökön 21.20-22.20 ig edzésem, mondanom sem kell minden pénteken olyan voltam mint a mosott az.. Nekem az segített, hogy amikor hazamentem lefürödtem, megittam egy koffeinmentes teát (vannak gyógynövényes nyugtató teák, amiket estére ajánlanak), kicsit olvastam vagy tvztem majd utána mentem aludni. Nem mindig sikerült egyből elaludnom, de valamivel jobb volt. A nyújtás szerintem is jó levezető.
2012. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!