Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatin valóban nem oldódik...

A kreatin valóban nem oldódik jól tejben?

Figyelt kérdés
Azért érdekel , mert most akarok elkezdeni egy 40 napos kúrát , és a tömegnövelő porba akarom belekeverni edzés előtt , és én a tömegnövelőt tejben szoktam inni ,mivel nekem úgy jobban ízlik . Köszi
2009. júl. 19. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

1. ha az ízzel törödsz az már rég rossz!

2. edzés elött nemkell tömegnövelő por, edzés után kell!

3. kreatint feltöltésnél tskg-onként 0,3g kell, ezt 5 g-os adagokban a legjobb bevinni, reggel, edzés elött, edzés után a legfontosabb! Szintentartásnál napi 5-10g, amit én reggel, edzés elött, után viszem be.

4. a kérdésre a válasz: igen, tejben nemoldódik jól!

2009. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így igaz!

Tejjel ne igyál tömegnövelőt, se kreatit.

Edzés után, amikor a gyors felszívódás a lényeg, csak az egészen kretének isznak tejet.

Ez annyira alapvető dolog, hogy ha az íze miatt nem tudod elfogadni, akkor akár abba is hagyhatod ezt a sportot.

Ez nem az ízekről szól!

2009. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Edzés után nem is tejjel szoktam , de a reggelit néha igen . Nem vagyok finnyás , már majdnem elfogy az 5 kilós vödör , és csak most próbáltam ki tejjel , eddig tűrtem az ízt , és végül is nem érdekel nagyon . Kössz a komikat , ezek szerint vízzel fogom inni ezentúl .
2009. júl. 19. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
A kreatin egy marhaság.
2009. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi és gondolom nem is értesz hozzá de azért kössz .
2009. júl. 20. 11:29
 6/6 anonim válasza:
A kreatin és a tej egyáltalán nem jó párosítás,a kreatint CSAK vízzel jó beszedni,de a különböző rostos üdítők is egész jók hozzá(kóla,tej kizárva)
2009. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!