Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen még elkezdhetem a...

16 évesen még elkezdhetem a műugrást?

Figyelt kérdés
4 évig művészi tornáztam.Nagyon tetszik,és ez nem olyan mint az úszás.Úgyérzem van hozzá tehetségem. Lehetnék még?
2012. aug. 3. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A műugrás alapja inkább a szertorna, sok műugró tornázott mielőtt elkezdett műugrani. 16 évesen már kicsit késő ha profi szinten szeretnéd csinálni, viszont amatőr szinten teljesen ok. Nemrég olvastam egy újságcikkben, hogy egy anyuka 35 évesen kezdte el, 2 év alatt elég sok mindent megtanult és már hobby versenyekre is jár.
2012. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szertornáztam is.A művészi tornára épült a szertorna.

Már oviban is művésziztem,és versenyszerűen szeretném űzni

2012. aug. 3. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan a technikád, tudsz szaltókat ugrani, elég hajlékony vagy és nem félsz, akkor egész jó lehetsz, de azért sokan 16 évesen már olimpián indulnak.. Meg ilyenkor mindig az a gond, hogy kezdőként nem fognak veled komolyan foglalkozni az edzők, tehát hiába szeretnél sokat edzeni nem feltétlenül lesz rá lehetőséged.
2012. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!