Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek olyan mint zyzz? KÉP....

Lehetek olyan mint zyzz? KÉP. 6honapja edzem most vagyok 180centi 71kilo 6honapja voltam 65kilo

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. aug. 3. 12:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Hát ezt nehéz kigobozni, de szerinted a szteroid ami megemeli a vérnyomást és a koleszterinszintet eltolja (hdl-ldl arány borul) az segít a szívnek??

Mert szerinted, hogy hal bele a koxba valaki? Ugyanolyan tragikus betegséggel, mint más szív- és érrendszeri beteg: szívinfarktus, agyvérzés. Nincs külön szteroidhalál.

2012. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Zyzz konkrétan megölte magát. Keményen túledzette magát, kokszolt mint állat és elég sokat bulizott is.Túlságosan is feszes is volt az életvitele.

Csak testre legyél olyan, személyiségre ne :D

2012. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%

biztos, hogy rásegített

3 év alatt rengeteg izmot szedett fel és keményen edzett ami rendesen megterhelheti a szívet

2012. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szép, 6 hónap alatt
2012. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. aug. 3. 13:47
 16/23 anonim ***** válasza:

Ne felejtsd el, hogy gyorsabban tudsz izomtömeget növelni, ha a testtömeged is növeled.


A képek alapján te ügyelni próbálsz arra, hogy ne zsírosodj, vagy nem eszel úgy, ahogy kell.

2012. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
bérescseppet szedek h legyen étvágyam de nm megy ez a napi 5-6x evés . 3x tudok enni 1 nap és reggel sem megy a kaja ami nagyon gáz szerintem felkelés után 3órával tudok enni elször
2012. aug. 3. 16:20
 18/23 anonim ***** válasza:

Kezdd el kicsiben.


Reggel egyél nagyon keveset, kizárt, hogy pár falatot ne tudnál enni. Aztán majd rákapsz, és növeled az adagot.


Közben vizsgáld a bőrredőid változását és a testtömeg növekedést is, túlzásba sem kell esni.

2012. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
[link] ezeket szedte. ezek közül van szálkásító is mert igazából ö nagyon arra ment hogy száraz izomtömeget növeljen és ne legyen rajta zsír amúgy táplálék kiegészitökkel meg még pár évvel ellehet érni annyi izmot de ehhez a szálkássághoz nagyon odakell figyelni meg többfajta zsirégető meg minden
2012. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nem tudsz tisztán elérni ilyen szárazságot ekkora izomtömeggel. Vagy aki meg akar cáfolni mutasson már egy képet magáról, hogy na elértem, így nézek ki. Én 26 év edzéssel nem értem el ilyen szálkásságot. Az izomtömeg összejön tömegelésnél, de ha naturálban leszálkásítasz, nem marad meg ennyi belőle. Ezt kellene már megérteni. Nézzétek meg Illés Norbi vagy Lénárd Lajos naturál testépítők versenyképeit és a tömegeléses képeiket. Tömegelésnél még megvan a méret, de szálkásan ők sem ekkorák, mint zyzz volt 4 év gyúrástól. Szóval nem kell az el tudod érni tisztán duma, mert ilyen atomszálka soha nem leszel ilyen mérettel, TISZTÁN.

Amit nyomott: trenbolon, clenbuterol, stb azzal már inkább.

2012. aug. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!