Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Más is fél a talajtornától?

Más is fél a talajtornától?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a sulis talajtornáktól. a bukfenctöl is görcsölök, de azt még ugy ahogy megcsinálom. de félek a fejen- és kézenállástól ill. a zsugorfejállástól is. arra gondoltam, majd ugy csinálok mintha próbálkoznék, legfeljebb kapok egy kettest. jó a terv, de az a bökkenő, hogy akkor az egész osztály kinevet. mit tegyek?

2012. júl. 30. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A fejenállás tök egyszerű. Felmész zsugorba, aztán lassan kinyújtod. Oldalra nem tudsz eldőlni, ha visszadőlsz, zsugorban dőlj, és lábujjal megtartod magad a földön.

Ha pedig átbuksz, szintén zsugor, és egy bukfenc lesz belőle.


Egyébként ez a félelem valami mást jelent. Félsz az ismeretlentől, félsz az újtól? Próbálj meg tárgyilagosan belegondolni az ilyen helyzetekbe, és ha nem veszélyes, vállald be.

2012. aug. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
jó, igazatok van. majd próbálkozok. és köszi:))
2012. aug. 4. 10:42
 13/14 anonim válasza:

Ha kicsit későn is, de azt tudom még javasolni, hogy otthon próbálj meg gyakorolni a szüleid segítségével. Ott nem fogsz amiatt görcsölni hogy osztálytársaid esetleg kinevetnének és általában ezeknél a gyakorlatoknál az első sikeres kivitelezésig van csak meg a félelem.


Kézállásba fellendülni én sem tudok, pont a napokban kezdtem el gyakorolni. Hidd el menni fog az :) Másrészt nálunk a suliban nem az volt hogy egymást kinevettük, hanem egymáson röhögtünk (jó értelemben) inkább hogy mennyit szenvedünk :P

2012. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Velem is kb ez van és én is ennyi idős vagyok. De velem a tesitanár folyton viccelődik. Megkérdezem muszáj csinálnom néha azt mondja hogy igen de néha azt hogy nem
2013. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!