Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki? Milyen sportot...

Hogy nézek ki? Milyen sportot ajánlanátok? L/16

Figyelt kérdés

[link]


Kiskoromtól kezdve versenyszerűen kézilabdáztam, de ahogy gimnazista lettem már nem lenne időm kézilabdázni, viszont nagyon jó étvágyú vagyok, de mindig idegeskedek, hogy ne hogy elhízzak, mostanában görkorcsolyázom, felüléseket csinálok, tornázok... De még is amikor valami jót és finomat eszek, lelkiismeret furdalásom lesz. Valami hatékony sportot, vagy bármilyen tanácsot kérnek!


2012. júl. 28. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miköze van a képednek ahoz, hogy te mit sportolj? Bármilyen sportot választhatsz ami neked tetszik! Mindent az elejétől kell kezdeni szóval bármit választhatsz. Semmi jelentősége nincs a képednek.
2012. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 dirtboy ***** válasza:

súlyzós edzést javasolnék étrenddel és jobban néznél ki.

plusz meg szűnne az is hogy szenny kaja után lelkiismeret furdalásod van mert nem ennél szenny kaját csak azt ami az étrendben szerepel.

2012. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

a fitneszt,azon belül is a fitnesz modell kategóriát.

egy év alatt simán esélyes lehetnél dobogóra is akár,ha személyi edző készít fel.

2012. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha kevés az időd akkor saját súlyos otthoni edzés jó lenne neked. Nem igényel napi fél óránál többet elég intenzíven lehet végezni, így segít megtartani a mostani alakod, ezért nem kell figyelni annyira a kajálásra. Nekem segített lefogyni és megtartani az alakom, egyszerűen kevesebb szemét kaját eszek, de ezen kívül nem igényel több figyelmet a kajálás részemről.


Saját súlyos edzéssel kapcsolatos könyv a Fegyencedzés. Ad egy rendszert 6 gyakorlatból, amiket 10 lépésre bontott és a könyv végén edzéstervek is vannak, ha nem akarsz magadnak összerakni. Az első 6 gyakorlat lányok is megtudják csinálni. Ez az egész erősít és szálkásít.

2012. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem szép vagy, nagyon jó az alakod. A kézivel szerintem nem muszáj felhegynod, sok ismerősöm kézis a suli mellett. Amugy hol játszol/játszottál?


futás, biciklizés egykét torna gyakorlat rendszeresen simán megfelel

2012. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!