Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok?

Milyen sportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
90 kiló vagyok,már diétázom,de ha futok azzal nagyon terhelem a lábam és szörnyen fáj... milyen sportot űzzek? :(
2012. jún. 20. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Görkori.


A fájdalmat meg el kell viselni, az élet már csak ilyen.


Egy idő után megtanulja a szervezeted tolerálni a fájdalmat, mert gyorsabb lesz az adrenalin reakciód, és az gátolja a fájdalom érzetet.


Kitolódik a fájdalom küszöböd!


Meg eleve nem tudom hogy kezdtél sportolni, volt előtte álóképességfejlesztés pár hónapig?



Amikor nem sportolsz még hanem csak gugolsz, fekvőtámaszozol, nyújtasz, húzódzkodsz stb.


Amikor már ez megy és lenyomsz 3x 30 fekvőt egymás után meg ugyanennyi gugolást anélkül, hogy bexarnál a végén, utána kezdj el sportolni.

Fel kell készíteni erre az izületeket stb-t mert különben csak terheled, feleslegesen, de nem lesz tőle jobb, nem fog erősödni.

2012. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2012. jún. 20. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap kezdtem bele a pilatesbe. Youtubeon találsz ilyen 30 perces videókat, ezzel is megpróbálkozhatnál, nagggggyon jó. :)
2012. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!