Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok?

Milyen sportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Aerobic és konditermes edzés nálam kizárt! Szabadban űzhető sportra gondoltam inkább. Formásodni szeretnék, vékony testalkatú vagyok, felülről súrolom a soványat. Nőiesedni szeretnék, nem izmosodni, mondjuk fenékre (mellre is szeretnék, de az inkább a genetika). Amúgy nőies alakom van, és a mellem sem teljesen lapos, inkább kicsi-közepes, de fogyni semmiképp nem szeretnék. Futni szoktam néha, rendszertelenül, állóképességem jó, túrázni szoktam.
2012. júl. 19. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Capoeira. Ilyen időben kint is űzhető sport, télen meg úgyis mindent csak teremben tudsz művelni ami nem téli sport.
2012. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért félnek a nők a konditeremtől? Ott lehet elérne a leginkább a célokat, de ahogy gondolod. Próbáld ki a biciklizést, úszást és a teniszt.

A fogyástól ne félj, mert az az étrendeden múlik.

Remélem segítettem.

2012. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A konditeremmel az a gond, hogy sok férfi ismerkedni (is) megy oda, és zavar, ha bámulnak. Ha sportolok, akkor szeretek kikapcsolódni, elengedni magam, de ha zavarban vagyok, akkor lőttek az egésznek. Meg minek szívnám mások testszagát, ha kimehetek a szabadba is, nem. :)

Szerintem sok nő gondolja hasonlóan, kivéve, akik pasizni akarnak.

Lehet, hogy elmegyek úszni.

2012. júl. 19. 13:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 19. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Húha, ha ezt tényleg így gondolod (már hogy a pasik ismerkedni mennek oda), akkor neked elég nehéz lesz _bármilyen_ sportot találni. A bringások a bringás lányokkal szeretnek ismerkedni, de láttam én már ismerkedést futás közben is. Szerintem egyébként tévedsz, de ha még igazad is lenne, akkor is egyszerű a képlet: egyértelműen jelzed, hogy te nem ismerkedni akarsz, hanem edzeni és ennyi.
2012. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értelek. Egy kicsit lehet, hogy sarkítottam. Aki sportol, az elsősorban azért megy bárhová. Aztán vannak, akiknél van másodsorban, de ezzel nincs is semmi baj természetesen. Én sem vagyok ismerkedésellenes.

De a konditerem akkor is más, mert ott egy helyben vagy. Engem személy szerint ott zavarna, ha néznének, ezért nem választom. De semmi kifogásom ellene, és az ellen sincs, ha más ezt választja. Remélem így már diplomatikusabb voltam. :)

2012. júl. 19. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!