Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzésre átállás?

Fegyencedzésre átállás?

Figyelt kérdés
Egy éve testépítek, már jött fel rám elég sok izom,, de most elolvastam a Fegyencedzés c. könyvet, és eldöntöttem, hogy inkább így fogok edzeni ma jövőben. Az a kérdés, hogy mielőtt elkezdeném, várjam meg amíg csutkára lemennek az izmaim, vagy most is kezdhetem? Mi a véleményetek? Mert elég kiváncsi vagyok, hogy nulláról, ezzel az edzéssel( persze tökélestesen betartva) milyen fazont lehet elérni. Szóval ez a kérdés
2012. júl. 28. 13:49
 1/2 anonim válasza:
hát szerintem folytasd.
2012. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Üdv


Sokan térnek át konditeremről fegyencedzésre...

De miért akarod megvárni, hogy "lemenjenek" az izmaid??!

Ezt nem értem...


Semmi baj sincs az izmokkal, azt úgyis a kaja/pihenés kombó tartja fennt, de belemélyedtél a testépítésbe, akkor ezt tudhatod.


Most hogy fegyencedzéssel terheled-e az izmaid vagy súlyzókkal, azt a tested "nem tudja", tehát h mennyi izom marad rajtad, az kaja/pihi -től függ...


Az igaz, hogy sokkal de sokkal egészségesebbek lesznek az ízületeid és az izmaid Funkcionálisan nagyon erősek!! Szikár izomzat...hisz' itt nagyon komolyan egybefüggően kell használni őket...


Szóval nyugodtan belekezdhetsz és ne lepődj meg, ha először bef@sol..:-D Konditerem után nagyon nehéz lesz...

Nagyon fontos, hogy ne hagyj ki lépést (!!!) és tartsd be a 2mp/1mp-es gyakorlat végrehajtási sebességet!! Ha kemény vagy, az elején mehet a 3másodperc/1másodperc is!


Hajrá!

2012. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!