Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hányinger a tömegnövelőtől:...

Hányinger a tömegnövelőtől: Miért?

Figyelt kérdés
A történet a következő: tegnap hazaértem kb este fél 6kor a melóból, ettem. Vártam 1 órát, és elindultam edzésre, de még előtte bedobtam egy kis rizst(vagy 40g). Edzés után(közvetlenül), kb este kilenckor bedobtam 2 kanál csokis hypermass5000-et, és 5 perc múlva már olyan hányinger fogott el, hogy majd meghaltam. 10 percig kínlódtam, utána rámértem a cukromra(7.6)volt, tehát még azt sem lehet mondani, hogy leesett. Kellett másfél óra, mire elértem arra a szintre, hogy elbírtam aludni, de még most is érzem a gyomorfelkavarodás utóhatásait. Nem először eszem ezt a cuccot,tehát nem értem mi lehetett a baj. Nem kéne edzeni a rendszeres hajlan5kor kelés, és a meló után? Vagy nem bírja a gyomrom a sok CH-t?
2012. júl. 24. 17:52
 1/4 A kérdező kommentje:
jaa és vízzel ittam, összesen kb 4dl-t tett ki a bevitt cucc
2012. júl. 24. 17:52
 2/4 anonim ***** válasza:

veleim is voltegyszer, hogy majdnem behánytam edzés utáni turmixtól igaz én tejsavó 2 adag+50 g dextrózt nyomok


azóta nemigazán forul elő

2012. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
háát remélem velem sem fog. már arra is gondoltam, hogy a szőlőcukor feltohatta a savat. azzal az utóbbi két évben mindíg voltak problémáim, mármint a savval (nem testépítéssel kapcsolatban)
2012. júl. 24. 18:02
 4/4 N0rbi04 ***** válasza:
Túl sokat ittál belőle. 1. hypermass elégé cukros, válts vmi nagyobb fehérjetartalmúra. 2. oszd el 2 adagra. Lefekvés előtt nem igazán jó, mert nekem is megterheli gyomrom. Bár mondjuk lehet megszokás kérdése. Innál meg 0,5 liter Mutant Mass-t. Na az üt. xD
2012. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!