Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthoni edzéssel elérhetek...

Itthoni edzéssel elérhetek egy sportos alakot?

Figyelt kérdés

Mondjuk kb ilyet: [link]

[link]

Igazából már annyi féle dolognak próbáltam utánaolvasni, hogy teljesen belezavarodtam. Célom egy izmosabb, de karcsú test (szálkás, azt hiszem). Bár ez nem is nagyon lehetne másképp: 181 cm vagyok és 65 kg. Már több, mint 5 hónapja próbálkozom itthoni saját testsúlyos edzésekkel (guggolások,lábemelések,fekvőtámasz(többnyire női), kitörés stb.) meg próbálok futni (nem nagyon megy), de nem igazán látom a változást. Nem akarom sürgetni vagy ilyesmi, csak lehet, hogy valamit nem jól csinálok. Rendesen táplálkozom, nem szedek semmit sem, amitől gyorsabb változás lenne. Lehet, hogy nem elég intenzív. Nem tudom. Mennyit kéne futnom? A tempó számít? És mennyit kéne edzenem és mit?

Még annyit, hogy azt hallottam hasat a legnehezebb edzeni. Ráadásul én, ha híznék valószínűleg főleg hasra menne. A felülések, lábemelések jók? Mert azokat is csinálom és izmos a hasam(érzem, amikor befeszítem), de nem igazán olyan mint a képeken. És nem a formára célzok. Nem túl feszes, szóval nem tűnik izmosnak. Valamit rosszul csinálok?

A válaszokat előre is köszi :)


2012. júl. 24. 16:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel már én is találkoztam. Köszönöm és bocs a sok kérdésért.
2012. júl. 24. 17:03
 12/16 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2012. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

az első képen a csaj,bikini és fitnesz modell világbajnok,plusz a legtöbbet kereső fittmodell,szóval...:D.

persze ha több éves edzés és táplálkozási tapasztalatokkal rendelkezel és kellő felszereléssel,hozzáértéssel,akkor egy légópincében is csinálhatsz hasonló testet.

ha fitnesz modell akarsz lenni,akkor legalább fél évet járj személyi edzőhöz,aki versenyzőket is készít fel,nevez versenyre.

2012. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok fitness modell lenni és nem tudtam, hogy ő az. Arra akartam utalni, hogy egy feszes, de még nem annyira izmos (mármint, hogy ne legyek annyira kigyúrva) testet szeretnék elérni. Időm, mint a tenger, szóval, ha csak évek múltán fogom megközelíteni a nőt, akkor is jó.
2012. júl. 25. 07:29
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyébként, teljesen értem a reakciód, hiszen eddig piszok nagy tévedésben éltem. Nem tudtam, hogy egy ilyen testet rohadt, hosszú idő és rohadt kemény meló kidolgozni.
2012. júl. 25. 07:42
 16/16 anonim ***** válasza:
Pedig így van. :)
2012. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!