Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kettlebell edzés (16kg) és...

Kettlebell edzés (16kg) és tömegnövelő diéta 80 kg-os férfinak hoz valami eredményt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 12:01
 1/6 dirtboy ***** válasza:

persze hogy hoz,a kettlebell is épít némi izmot,nem annyit mint a konditermi súlyzós edzés de a kettlebell is jó.

16kilós ajánlott kezdőknek,tehát jó lesz most az de ne otthon kezd el hanem menj el pár edzésre hogy megtanuld hogy hogy is kell jól végre hajtani a gyakorlatokat.

2012. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
azért a tömegnövelő diéta fogalma kicsit paradox. A kettlebellel meg könnyen szétcseszed az ízületeid, ha rosszul csinálod.
2012. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:
100%

ma 12:23

nem paradox de tényleg diéta helyett étrendet szokás írni.

egyébként diéta jelentése:speciális étrend, tehát nem feltétlen fogyókúrás hanem lehet bármilyen előre megírt étrend az már diéta

2012. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pledkafi ***** válasza:
Nos a kettlebell szerintem sokkal jobb a kondizásnál, ha megfelelő körülmények között csinálod... Kezdésnek én még inkább egy 12 kg-ost ajánlanék, amit edző vagy egy kettlebelles figyel, mert meg kell tanulni helyesen csinálni a gyakorlatokat, aztán mész ezerrel föl... Én inkább nem tömegnövelőznék, hanem normál fehérjéznék, illetve paleoznék a helyedben, de ezt te tudod, nem tudom mik a céljaid...
2012. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék "kigyúrt" lenni, inkább szálkás, az már amikor vkinek akkora izmai vannak az olyan eldeformálódott. Normális erőnlétet és szálkás testalkatot szeretnék!
2012. aug. 6. 22:26
 6/6 Pledkafi ***** válasza:
A kettlebell, plusz fehérje, mellé még esetleg paleo, kitűnő szálkásító... Nem tudom hol laksz, de Soroksáron nálunk van kettlebell edzés, nagyon jó fej az edző. Nyugodtan írj üzenetet, ha érdekel, csak nem biztos, hogy azonnal tudok válaszolni...
2012. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!