Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Vállam edzése? Hogy kell?

A Vállam edzése? Hogy kell?

Figyelt kérdés

az hogy ,a vállom szerintem olyan mint a piramis ha értitek,elkezdtem kb 1 hava edzeni ugy hogy válra..legtöbbet a csukyára vagy hova,mert az segiti,szerintem de nem igen,mi a teendő,hogy olyan legyem a válam hogy egyenesseb legyen ,értittek,hova edzek,?mit ? vagy ez genetika : linkelek képeket is(és lényeg az álcaa),itt a csukyám van vagyis azt hangsulyozom : [link]

és ami a probléma,és egyben a forrás : [link]



2012. júl. 23. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Eddz rendesen vállra, ne csak csuklyára.

Egykezes súlyzóval nyomás, oldalemelés és oldalemelés döntött törzzsel. Mindegyikből mehet 4*8-10.

[link]

2012. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ezzen lehet javitani,érted mi a problémám?
2012. júl. 23. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha az oldalsó feje a vállizmodnak fejlődni fog, akkor szélesebb leszel.
2012. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oldalemelés,ilyen 10 kilos ruddal,egy kézzel és váltogattom mindig 10szer 12et tartok és..váltom a kezeket mert csak egy rud van.az jóóó?felemelem,egyenesen a vállamhozés le,szerintem ez az oldalemelés,ilyen fegyencedzést kezdtem el
2012. júl. 23. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy rudam van a karoshoz. A másik kezemmel meg fogom a gázcsőt hogy ne rántson ki a súly az egyensúlyomból. Szerintem mindenképp jobb mint a semmi.
2012. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó az egykezes oldalemelés is. A kivitelezést nézd meg azon az oldalon, amit linkeltem. Ott minden gyakorlatot megtalálsz izomcsoportonként besorolva.
2012. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kősz fiuk!
2012. júl. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!