Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni nem szeretnék, csak...

Fogyni nem szeretnék, csak alakot formálni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
162cm vagyok és 49 kiló..szóval fogyni nem szeretnék! viszont teljesen alaktalan vagyok! mármint nincs jó lábam, se szép hasam ..csak a popsim kerek, és a csípőm széles..mit tudnátok ajánlani amivel formába hozhatnám magam! elég elszánt vagyok viszont elég erős asztmám van így futni pl nem tudnék, pedig az tökéletes lehetne!:(..továbbá ne írjátok, hogy hízzak mert nem tudok:S..sajnos ha hízom pár kilót akarattal akor 1-2hét múlva akár többet is leadok akaratom ellenére:S..segítsetek ha tudtok tanácsokkal kérlek titeket!:)
2012. júl. 22. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Kemény súlyzós edzés altestre. Guggolás, elemelés.
2012. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogyni nem, hízni nem, akkor mit? A futás meg nem formáló sport. Súlyzós edzés kell, jó étrenddel, felsőtestre is.
2012. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
súlyzós edzés mindenre, nem csak altestre, és tömegnövelő étrend (anélkül nem épül izom, márpedig az izmok adják az alakot). ne sajnáld, a futás amúgy se lett volna jó.
2012. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont azt kell csinálnod, mint egy fiúnak aki izmosodni akar, csak többet edz alsótestre. Nem fogsz túl izmos lenni ne félj, az csak a fiúknak megy, mert fiúk.
2012. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. júl. 22. 23:55
 6/7 A kérdező kommentje:
lábra esetleg szobabicajozhatok is?:)..mert az van itthon..
2012. júl. 23. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem sokra mész vele, különösen ennyire vékony alkattal nem tudod vele úgy megbombázni az izmaidat, hogy számottevő formálódást elérj.
2012. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!