Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minek akar koxolni az aki...

Minek akar koxolni az aki itt, a gyakorikérdések.hu-n akar infóhoz jutni a cuccal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már kezd vicces lenni, mikor fogjátok fel hogy kox ÉLSPORT szinten szükséges csak, aki azon a szinten van, hogy itt megkérdezze, annak teljesen felesleges, több kárt csinál vele mint hasznot.
2012. júl. 22. 13:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Ja, és mindenkinek van egy bátyja vagy haverja, aki sokkal izmosabb, mint én és azok nem poroznak (nem méhecskék :) ) , de kox az megy persze. :)
2012. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

valaki feltette előbb a kérdést, hogy ki mi tart vissza a koxolástól.

engem csak az egészségkárosító hatása rettent el, ha nem lenne kockázat egyértelműen alkalmaznám a fizikumom fejlesztése érdekében.


a másik ami kicsit szintén negatívan hat mentálisan, hogy ha koxhoz nyúlok, akkor "sérülne az önbecsülésem", ha értitek mire gondolok.


míg naturál vagyok, tudok azzal takarózni, hogy azért nincs nagyon komoly tömegem még, mert naturál vagyok, viszont ha koxhoz nyúlnék, egyből elszállna ez a mentsvár, hisz én is csatlakoznék egy táborhoz, ahol nálam sokkal fejlettebb fizikumú emberek vannak.


elég fiatal vagyok még, szerencsére hamar kezdtem a testépítést, és naturál is vagyok, szóval a korosztályomba egyedülálló izomtömeggel rendelkezem, sőt még a naturálok táborába is a felső szinteken helyezkedek el, viszont még bőven van hova fejlődnöm, szerintem egy 5év legalább kell, hogy az ember egy valamire való fizikumot tudjon felmutatni. (naturálban)

2012. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!