Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minek akar koxolni az aki...

Minek akar koxolni az aki itt, a gyakorikérdések.hu-n akar infóhoz jutni a cuccal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már kezd vicces lenni, mikor fogjátok fel hogy kox ÉLSPORT szinten szükséges csak, aki azon a szinten van, hogy itt megkérdezze, annak teljesen felesleges, több kárt csinál vele mint hasznot.
2012. júl. 22. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert úgy könnyebb. jaa és soha nem fogják felfogni :)
2012. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek. Hobbi szinten felesleges koxolni, pláne nulla tudással. Hiába is írjuk le akár húszan is, hogy nem jó a dababol, ha egy olyan ember is idetéved, aki szerint jó cucc, akkor annak hisz a kérdező. Legjobb, hogy 16 évesek, pár hét edzés után már koxhoz nyúlnának, 50 kilósan.
2012. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem is kell ide tévedni senkinek, ha a havertól ezt látja, vagy hallja. Nekem is mondták már, hogy koxoljak..csak nekem van annyi eszem, h tojok rá.
2012. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Helyes.:)
2012. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de ez csak én vagyok. milliók állnak velem szemben meg az ellen a pár emberrel szemben akik nem akarnak koxolni és a nehezebb utat választják
2012. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nemrég H haveromnak felvetettem ennek az elvi hátterét, hogy vajon mi motiválhatja őket a kokszra, és minket mi motivál rá, hogy ne használjuk, sőt elítéljük? Egyesek azt mondják, egy-két jól megtervezett kúrától nem lesz az embernek baja, mások meg azt, hogy igenis lesz. Csak az egészségkárosodás a visszatartó erő, vagy van valamiféle komolyabb elv is emögött? Mert végülis csak a fejlett technikai civilizációnk vívmányait használjuk fel a testünk fejlesztése érdekében, legyen szó fehérjeporról vagy szteroidokról. Hol a határ? A kreatinok, NO fokozók és hasonlók ugyan legális tápkiegek, mégsem találhatók meg ilyen mennyiségben hétköznapi kajákban, szóval akár mondhatnánk, hogy "csalás", és ugyanolyan, mint a koksz, csak biztonságos. Ha a koksznak nem lenne káros hatása, ugyanúgy használná mindenki, mint a tápkiegeket?


(nem tudom rendesen elmagyarázni, mire gondolok, remélem valamennyire azért átmegy :D)

2012. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Örülök azért hogy vannak még normális emberek!!

A sok koxmatyinak megkéne mutatni pl Lénárd Lajos képet, hogy ő még naturál, hogy a kis 16 éves kölköknek, akik koxolni akarnak, gondolkodjanak el picit.

2012. júl. 22. 14:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, én értem amit mondasz, és az egy dolog hogy a tápkiegekben nagyobb koncentrációban találhatók meg az adott tápanyagok, de deca durabolin nincs a csirkemellben, semmilyen mennyiségben. :)
2012. júl. 22. 14:04
 9/12 anonim ***** válasza:

az egézségkárosodás, meg a parasztszteroidok NEM hoznak IZMOT csak minimális mennyiségben. a többi csak víz meg egy kis zsír.


nyugodt lehetsz, h pl Jay Cutler nem a Naposimtól akkora amekkora.

2012. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem válaszolókkal. A mai fiatalokban semmi kitartás nincsen, nem tudják felfogni hogy a testépítés egy időigényes sport, nem két hét alatt gyúrja ki magát az ember, és egyből a koxhoz akarnak nyúlni, hogy három hét alatt legyen +8 kiló. No comment.

Én szörnyülködöm, amikor lent az edzőteremben hallom a sok okos gyereket, amikor elkapok egy egy beszélgetést edzés közben. Ilyenek hogy "az én bátyám kaja nélkül gyúrta ki magát, úgyhogy ezek az étrendek csak versenyszinten kellenek, meg tudok olcsón Danabolt". És társai. Ilyenkor sírni támadna kedvem, hogy hovatűnt a kitartás, az ész, és a normális gondolkodás a fiatalokból.

Én 11 éve csinálom, és büszke vagyok arra, hogy naturál maradtam, a koxot meghagyom a profiknak, nekem nincsenek profi testépítő ambícióim.

2012. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!