Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik kúra lenne értelmesebb,...

Balazs00xx kérdése:

Melyik kúra lenne értelmesebb, steroid vs táplálék kiegészítő?

Figyelt kérdés

TÁPKIEG KÚRA: gh max +fehérje+multivitamin+aminosav+L-Lysine

Gh max : ez A leginkább anabolikus hatású hormon, a GH (Growth hormone - növekedési hormon)

Felhasználási javaslat:

Fogyassz hat tablettát naponta éhgyomorra. Fogyassz 4 tablettát edzés előtt és további két tablettát lefekvés előtt. fehérjéből napi 6*60gramm , mutltivmitamin napi 2x bár ezek szerintem értelem szerűek.

ez össz kb 15-18000 ft lenne

STEROID KÚRA:

Sustanon 250 heti 1 szuri, + napi 50mg Stanzolol

vagy napi 50mg stanzolol + clenbuterol+tápkieges testo!


ez kb 25,000 ft lenne



Várom a kommentárokat, illetve , minden egyéb ötletet, tippet.

Étkezés, sok fehérjében gazdag hús, ill egyét tömör ételek , rízs, zabpehely, és sok zöldség .



2012. júl. 20. 20:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat;Don B.
2012. júl. 20. 20:38
 2/14 TOMAtm ***** válasza:

igazából én mind2 kúrádat sz*rnak mondanám.már bocs.

a tápkiegesnél lenne értelme a tesztó boosternek,de oda nem irtad.a szteroidos kúránál meg a clenbuterol meg a tápkieges tesztó tök felesleges inkább tegyél mellé deca-durabolint vagy boldenont,és a susta is kevés sztem(400 min.) a stana meg sok 40mg is bőven elég de inkább 30.

2012. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 dirtboy ***** válasza:

tákieg kúra?

max kreatinból


én inkább sok olvasást javasolnék mert a kérdésed elég nagy hülyeség.


szteroid meg minek?

2012. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tápkieg kúra...te jó ég.

Táplálékkiegészítő azért kell hogy kiegészítse az étrended, étrendnek meg szteroid mellett is lennie kell.

De Neked nem ajánlom a szteroidokat.

2012. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Táplálék kiegészítőnél szeretnék maradni, és tápkieges készítményekből is vannak kúrák , több embertől is hallottam , és igen pl a kreatint is kúrában kell tolni..


Kérlek akkor titeket, hogy engem mint "laikus" embert, tájékoztassatok , hogyan hozzak fel nagyobb IZOM tömeget, zsír és feleslegesen sok víz nélkül?

Tápkieggel ?

Segítség . elsősorban táplálék kiegésztőket szeretnék:)

2012. júl. 20. 20:49
 6/14 dirtboy ***** válasza:

nem kell semmi csoda hozzá

egy be lőtt tömegnövelő étrend és ehhez kiegészítésnek multi vitamin,tejsavó,gyors ch pl dextróz vagy vitargo.

40-50napos kreatin kúra mehet ha ezek megvannak.

ennyi

a többi meg már az edzésen és pihenésen múlik.

2012. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azt mondták, hogy a kreatintól , nem lehet izmosodni,és hogy tiszta víz leszek tőle?:O
2012. júl. 20. 20:57
 8/14 dirtboy ***** válasza:
jó hülye volt aki ezt mondta,legközelebb ha találkozol vele csap fejbe egy szekercével.
2012. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kreatintól akkor vizesedsz ha össze vissza szeded. Ha rendesen kúra szerint akkor nem fogsz. 6*60g fehérje? Ez ugye most csak vicc? Remélem úgy értetted hogy szilárd kajából is viszel be...
2012. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

:)

napi 4 turmix, és többit kajából?

így oké?:P

2012. júl. 20. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!