Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez egy jó edzésterv kezdőnek?

Ez egy jó edzésterv kezdőnek?

Figyelt kérdés

[link]


A lábrészleget nem csinálnám, csak futnék meg felülnék aznap. A 2 hetes edzéstervet pedig besűríteném 1 hétre.


Szóval Hétfőn, kedden mell-váll-hát-kar + kardió, szerdán csak kardió, aztán csütörtökön pénteken megint mell-váll-hát-kar + kardió. Nagyon zsúfolt lenne? Tudom, hogy 1 héten elég 1x egy izomcsoportot megedzeni, de én inkább fogyni, és erősödni szeretnék, nem dolgoznék akkora súlyokkal.


Válaszokat előre köszönöm, és ne burrogjatok le egyből, ha lehet. :D Kezdő vagyok!


2012. júl. 20. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem jó.

A lábadat is megkell edzeni , a futás nem helyettesíti.


Most kezdenél bele a sulyzós edzésbe?És mellette fogyni szeretnél?

Akkor 2-3 hónapig átmozgató edzés kellene. Heti 3 alkalommal, de szerintem az lenne a legjobb megoldás, hogy:

Heti 2 aerob(futás) és 3 súlyzós vagy 3 aerob 2 súlyzós. Attól függően melyiket érzed szükségesebbnek.

Aztán ha belejössz a súlyzós edzésbe akkor kezdj osztottan edzeni. Hozzá kell szoknia a szervezetednek.



Ha hülyeséget írtam Montez vagy Dirtboy kijavít :)

2012. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha most kezdesz edzeni akkor csináld amit Ikszdéééé írt. És azt a teljes test edzést lehet kisebb súlyokkal amíg beletanulsz, amúgy meg nem jók a kis súlyok.

És igen, lábat is muszáj edzeni.

2012. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NagyonGonosz ***** válasza:
A lábedzés a hormontermelésben is fontos! Na meg persze, hogy abban, hogy a test helyes arányai meglegyenek.
2012. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!